Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valaki Máltán nyaralni...

Volt valaki Máltán nyaralni babájával?

Figyelt kérdés
Ha igen, mik a tapasztalatok?
2012. júl. 10. 14:39
1 2
 11/14 anonim válasza:
Jó nyaralást!
2012. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ígértem,hogy írok,milyen volt!Gyerkőcöm élvezte,repülnu már nem először repült,szeret repülni!Nem bántam meg,hogy ide mentünk,a tisztasággal és a szervezéssel nem volt gobd,a közlekedés jó volt,nem fizettünk fakultatívot,mindenhova magubk mentünk vonattal!Sokat hkmokozott a gyerkőc a tengerparton!Viszont nagyon nagy hullámok voltak,sokat járunk nyaralni,de ilyen hullámzó tengert még nem láttam!Összességében jó volt minden,bár én kicsit nagyobb igényességre számítotam!Ha valaki oda készül nyaralni,priviben írok még,ami negatívum!Köszi a segítséget csajok!!!
2012. aug. 14. 22:38
 13/14 anonim válasza:
Milyen jó,hogy nem Máltát választottad,ott a szálloda igényesség miatt sírva fakadtál volna.Örülök,hogy jól éreztétek magatokat.Mi szeptemberben Törökországban voltunk a 3 éves kisfiammal és csak ajánlani tudom.Idén nem mentünk,mert a babával nem akartam még hosszú útra menni,de jövőre tuti megint Törökországot vesszük célba.Amúgy én voltam az aki a Málta-i tapasztalatokat megosztotta veled.Szép nyarat.
2012. aug. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi szépen a segítséget!Mi valószínű tavasszal kanári szigetekre megyünk,azt is nagyon dícsérik!De lehet jövő nyáron törököt is kipróbáljuk!Bár lassan tervezzük a kistesót,úgyhogy nagyon előre még nem merek tervezni!Köszi a segítséget!Neked is további szép nyarat!!!
2012. aug. 24. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!