Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a gyermeked,...

Mennyi idős volt a gyermeked, amikor?

Figyelt kérdés

... kanállal evett? Leginkább az önálló kanalazásra gondolok! De az se gond, ha azt is leírjátok, hogy segítséggel mikor evett először kanállal? pl. te is kanalaztál neki, miközben ő is próbálkozott.


... mikor ivott először pohárból önállóan?



Köszi.


2012. júl. 10. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Akkor nem csak engem akasztott ki a védőnőm ezzel az önálló kanalazással az egy éves státuszon. Pohárból ügyesen iszik úgy hogy én tartom neki, iszik szívószállal, és a "szopókás" üvegből is-csőrös poharat nem akarok neki adni-, most kezdtük el az önálló kanalazgatást-12,5 hónapos- mert nyüstöl a védőnő. De csak játszik a kanállal. Megnyugodtam, hogy nincs lemaradva :-)

2012. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 ZsZs27 ***** válasza:
1 évesen egyedül kellene ennie? Az én 15 hós lánykáim a kanalat még mindig csak arra használják, hogy kiszúrják vele egymás szemét! Te jó ég. Hát igen, ebből kiderült máris, hogy mi még mindig nem eszünk egyedül. Pohárból imádnak inni, ha azt vesszük, tudnak is, de csak ha kedvül van,bár még jócskán csorog mellé. Ételt önállóan egyáltalán nem vesznek a szájukba még, amit nem is értek. Ha adok a kezük ügyébe, akkor csak tapicskolnak benne, vagy morzsolgatják.
2012. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ilyen teljesítmény kényszeres világban élünk és sok védőnő, doki ennek megfelelően már egy egy évesnél is ezt akarja erőltetni. Mindent a gyerek tempójában kellene csak, legalább ők ne legyenek frusztráltak. Szerintem.
2012. júl. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!