Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mi a foglalkozásotok?

Anyukák, mi a foglalkozásotok?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, kikkel szoktam itt "beszélgetni."
2012. júl. 11. 15:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
70%

De most itt bárki is lenézte azt akinek nincs diplomája vagy miért van ez a felháborodás? Ez olyan kisebbségi komplexus lenne? De miért is?

Az értelmiségi nem azt jelenti, hogy a világ legokosabbja, és a szakmás sem azt jelenti, hogy paraszt.


Amúgy érti valaki, hogy miért baj az, ha valakinek ilyen-olyan végzettsége vagy szakmája van? Tényleg ez is hasznos-nem hasznos kérdés?

2012. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
85%
Ez a lista túl szép,hogy igaz legyen. Szerintem sokan lapítanak mert nem merik leírni az igazat a sok értelmiségi közé. Én viszont le merem írni,hogy rontom a statisztikátokat. :) Gyes előtt munkanélküli voltam, előtte meg turiban voltam eladó, kocsmában pultos stb...
2012. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
100%

Én operátorként :),köznyelven betanított munkásként dolgoztam egy "gyárban",érettségivel,munkaerő-kölcsönzőn keresztül,minimálbérért.

De valószínűleg sehova nem fogok tudni visszamenni,mert akkor a gyerkőcöket nem tudom hova tenni... :(

2012. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináljátok, mit számít egy diploma??? A legjobb barátaimnak is némelyiknek van, másoknak nincs, de attól még a barátaim és nagyon is okosak, rendes emberek. Nem méri itt senki diplomákban az embereket, én úgy látom. Volt egy felcsattanás egy egyszerű félreértésből, azóta ez megy minden alap nélkül. :(

Lányok, én pl. imádom a fodrászomat, egy tündér! Soha meg se fordul a fejemben, hogy miért nincs diplomája és miért nem más a szakmája. Nekem ez egyáltalán nem szempont :)

2012. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tovább rontom a statisztikát,én is gyárban dolgozom mint minősítő!
2012. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 nyunyi84 válasza:
100%
Postanet ügyintéző, de azóta már változott az elnevezése. A lényeg, hogy ablakban dolgoztam.
2012. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
100%

A könyvtáros vagyok. Jól elfajultak itt a dolgok, egy félreértésből adódóan.

Én ebben találtam meg a hivatásomat, az meg egy dolog, hogy kellett hozzá diploma.

Egyébként a családban mindenki más szakmunkás (varrónő, kőműves, a Párom kéményseprő), a Barátaink is azok, mégsem érzem magam felsőbbrendűnek senkinél. Sőt, a Párom még jobban is keres mint én és szerintem nagyon okos.

2012. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy mi volt a félreértés? Hogy valaki szerint csak az értelmes, aki értelmiségi? :)

Mert akkor tényleg szükséges egy kis helyreigazítás számára a fogalomzavar miatt.

Én láttam már okos és buta fodrászt is, meg emberileg rendes és bunkó mérnököt is. A tanultakon kívül még sok minden számít az életben.

2012. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
45%

Bocs az offért, de nem tudom szó nélkül hagyni a könyvtáros kommnetjét.


Még szép, hogy többet keres a kéményseprő párod Nálad. Ami ott megy az egyszerűen felháborító! Tulajdonképpen adót szednek "kéményseprés" címszóval. Ma már az egyik legkeresettebb szakma lett, többszörös a túljelentkezés, viszont egyik kéményseprő sem kormos már, csak a sárga csekket lobogtatja. Bizony én már nem engedem be őket a turbo kazánunkhoz. 4000 Ft-ot fizessek a semmiért?


Tudom mit beszélek, az építőmérnök vagyok. Sokszor gyűlt már meg velük a bajom a munkám kapcsán, várták a borítékot:(


Tisztelet a kivételnek, ezt mindig hozzá kell tennem!

2012. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
61%
48.! Igen, abból :) Hogy egyvalaki nem érti, oké. Mikor reagálnak erre, elmagyarázzák, hogy félreértés, akkor se hagyják abba, az viszont már vicces...:)
2012. júl. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!