Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mi a foglalkozásotok?

Anyukák, mi a foglalkozásotok?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, kikkel szoktam itt "beszélgetni."
2012. júl. 11. 15:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
100%
Tovább bővítem a nem értelmiségiek listáját... Vendéglátásban dolgozom pultos-felszolgálóként... nyugodtan térjetek be hozzám egy bécsi melange-ra. :D
2012. júl. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
gazdasági ügyintéző.
2012. júl. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 A kérdező kommentje:
Én már írtam, hogy jogász vagyok. Könyörgöm, árulja már el valaki, hogy 1. itt mégis mi alapján pontozgat, aki pontozgat? 2. Mi az oka a felháborodott válaszoknak? Bántott itt valaki valakit?
2012. júl. 12. 08:03
 64/81 anonim ***** válasza:
Tanár vagyok egy főiskolán.
2012. júl. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
75%

Ne hasznos, hogy pl. szociálpedagógus vagyok??

Jesszusom, itt már lassan semmire nem érdemes válaszolni :SS


Az meg, hogy valaki nem tudja mi a különbség az értelmiségi és az értelmes között, nagy fokú BUTASÁGRA vall!

Nyugodtan vegye magára!:)

2012. júl. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
Sziasztok én divattervező- varrónőnek vagyok kitanulva, anyasági előtt egy bútorgyárban varrtam.
2012. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
Én fogorvos vagyok.
2012. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:

nekem érettségim van, és egy bolti eladói szakmám, és remélem januárban már bérszámfejtő és tb-ügyintéző leszek ;)

a fősulit én marha az utolsó évben otthagytam :(

2012. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősségi osztályon dolgoztam szülés előtt.


Nem vagyok értelmiség, bár van pár papírocskám, ami porosodik (diploma, stb..). Nem tartom magam annak. Én nem tartok előadásokat több száz fős egyetemi hallgatók előtt, nem hintem az igén az embereknek. Nem kutatom az életet minden percben a munkám mellett.


Én egyszerűen csak megmentem sokszor a "haláltól" az embereket. Főleg, ha ünnepnap van.


Az első munkanapom pont szilveszterre esett. Petárdás tizenévest hoztak be. Nem tudtam a kezén segíteni, vitték a műtőbe.. a "legrosszabb" az egészben az volt, hogy több diplomás szülőknek kellett elmagyaráznom, miért is kell levágni a gyermekük kezét.

2012. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
Most mi van?Beleolvasgatok a válaszokba.Nem értem.A kérdező csak kíváncsi volt.Lepontoztok ha megírom kereskedelmi végzettségem van,többféle üzletben dolgoztam már.Amúgy én örülök neki,ha ennyi "értelmiségi"anyuka válaszol a kérdéseimre!
2012. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!