Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mi a foglalkozásotok?

Anyukák, mi a foglalkozásotok?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, kikkel szoktam itt "beszélgetni."
2012. júl. 11. 15:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
Tanár, de külkereskedelemmel, közbeszerzéssel foglalkoztam.
2012. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
89%

Remekül összeszólalkoztak a hozzászólók. Keményen én is le lettem ám pontozva. Úgy tűnik errefelé utálják az óvónőket. :)

Egyébként az ész és az intelligencia nem diploma kérdése. Én főiskola mellett, lévén nem volt pénzem, egy boltban voltam eladó, hogy tudjam fizetni a sulim kiadásait. A budapesti elit negyedben volt a bolt, ahol mindenki "doktor" volt, és szeretett minket nagyon kioktatni. A végére már, ha valaki rendelt és a neve dr. szerepelt, gyufát húztunk, ki szolgálja ki, mert tisztelet a kivételnek, a legtöbbje undorítóan primitív, aljas és lekezelő volt. Persze, ki kell emelnem, hogy voltak vevők, akik doktori ide, vagy oda, imádtunk és örömmel láttuk őket. Szóval, én tapasztaltam 3 évig, míg abban az üzletben dolgoztam, hogy nem az iskola és a végzettség a minden, sőt! Én becsülöm a jó szakmunkást, hiszen nem csak elméleti munka van, hanem fizikai és gyakorlati is, és a kettőn szerencsés esetben egyensúlyban van.

(Teszem hozzá, ahol most élek, azt tapasztalom, hogy jobban megbecsülik a munkásembert, aki munkás ruhába megy be a bankba, mint azt, aki öltönybe, mert az utóbbi lehet, hogy csak valami üzletkötő, akinél pénz semmi... Ellenben, akin látszik, hogy dolgozik, annál van a pénz is.)

2012. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
100%

Még egy értelmiségi...:-)

Tanító vagyok.

2012. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
100%
Ruházati eladó:)
2012. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
Gazdasági ügyintéző, jelenleg gyesen.
2012. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:

nekem reklám-marketing végzettségem van, újságnál dolgoztam menedzserként majd a férjem vállalkozásáért hagytam ott (kereskedelmet intéztem meg a papírmunkát) mikor teherbe estem.

majd a válság vitte a céget így nincs hova visszamennem.

ha mást nem, eladónak csak felvesznek valahova :)

2012. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok értelmiségi :)

13 év sürgősségi osztály + diploma után mentőtisztként üzemeltem az anya szerep előtt.

2012. júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

...és te kedves kérdező! Mivel ütötted el az idődet terhességed előtt?

2012. júl. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
Környezetmérnök vagyok.
2012. júl. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
Teremőr, tanítói diplomával. Akkor most értelmiségi vagyok vagy nem? :)) Rettenetesen érdekel...! :))))
2012. júl. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!