Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babád milyen idős korban...

Babád milyen idős korban kezdett próbálkozni/tudott bukfencezni?

Figyelt kérdés
Nekem a 17 hónapos lányom már jó egy hónapja napirenden gyakorol. Olyan kis helyes. Feneke az égnek áll, fejét leteszi, és próbál átfordulni. Persze nem mindig sikerül, van, hogy én fordítom át. De nagyon élvezi.

2012. júl. 12. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb akkora lehetett a fiam is amikor ezt csinálta (tényleg édesek ilyenkor), majd abbahagyta. Viszont a tesója (3,5) mostanában sokat bukfencezik és újra elkezdte, és legnagyobb meglepetésünkre sikerült is. Bár szerintem ő is meglepődött :) Most 23 hónapos.
2012. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fiamat sokáig nem érdekelte a dolog, pedig néha mutattam neki. Most 3,5 évesen rájött hogyan kell :) Közben a 20 hónapos hugija meg utánozza!! Nagyon cuki, de persze neki nem sikerül.


Viszont a szomszéd kislány 2 éves kora óta tökéletes bukfencet csinál.

2012. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!