Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nem bosszantó?...

Szerintetek nem bosszantó? Sőt felháborító a rossman baba programja?

Figyelt kérdés
Ki van írva rosmanós árengedménnyel és a kasszánál derül ki hogy áááh csak bizonyos korcsoportnak. Nos miért kell egy rágókéért konkrétan 2x annyit fizetnem mert 1 hónappal időseb a megengedettnél? És ugyan ez a babafürdető.Az egész cuccot kiütettem kb 8 ezer forint értékben és átmentem a DMbe. Szórakozzanak már. Akkor inkább ne csináljanak semmit mint ilyen sz@rul.

2012. júl. 18. 12:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
De. Meg már alapból az a név -.-
2012. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Jól tetted, tényleg gáz.
2012. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Amikor adta a nő a kártyát és vele együtt a saját névjegykártyáját, hogy regisztráljak, megkérdeztem, hogy ez nekem miért jó, azt mondta semmiért.

Na, nem regisztráltam, na nehogy már az eladónak gyűjtsem a prémiumot a nagy semmire, én meg nem kapok semmi kedvezményt. Hát hol élnek ezek????

Azóta sem mentem be többet, maradtam a DM-nél, ott legalább lassan, de gyűlnek a pontok.:)


Csak a Rossmanó reklám miatt mentem be, felesleges is volt.

2012. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Borzasztó, nem is nagyon járok Rossmannba, hiába van szó szerint a szánkba. Inkább sétálok 1 órát a lányommal és bemegyek a DM-be.


A program elején megkaptam a kártyát meg a kódot hozzá. Regisztráltam, kaptam kapásból 3-4 nappal rá 5 regisztrációs e-mailt. Mindegyiket visszaigazoltam...

Ezután eltelt kb. 2 hét és bementem valamit venni. Azt hiszem pampers pelenkát, mert akciós volt.

Erre közölte a csaj, hogy nincs regisztrálva a kártya. Elmeséltem neki a történteket, majd felhívták a központot. Mondta a központos csaj, hogy majd e-mailbe a végösszeg árának 10%-át visszakapom.. na azóta kapom!

Eltelt kb. 3 hét, megint használni akartam a kártyát, erre megint nem működik.. felhívták a központot és közölték, hogy nincs is ilyen kártyaszám regisztrálva.. Na akkor nagyon bepöccentem, felhívtam a Rossman központját és elküldtem őket melegebb éghajlatra.


Kaptam új kártyát, amit ők postáztak ki. Regisztrálva volt már és élt. Kaptam kupont is (ajándékkupont) és a kártyáról a következő vásárláskor levonták végre a -10%-ot..



Ettől függetlenül szerintem egy hatalmas baromság az egész "program". Azt se tudják, hogy mit csinál és mond a másik. Nálunk a program előtt, amikor hirdették, közölte az egyik bolt vezető, hogy lesz kezdőcsomag ajándék meg minden sz@r.. na, azóta is kapjuk!


Egyébként én csak kb. 12× töröltettem egymás után a blokkolást a kasszából! Baromira nem érdekelt, hogy nekik írogatniuk kellett miatta.

2012. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Már mások is írtak (itt a gyakorin is) felháborodva, hogy milyen rossz a bababrogram. :(

Sajnálatos hoyg így lejáratják magukat.

2012. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Én is töröltettem már amiatt, hogy 6-12 hós dolgot akartam venni, de nekem meg 12-24 hósra van a kártyám... Felháborító, mert ha pl sógornőmnek szeretnék venni valami ajándékot, mivel kismama, nem tehetem meg, mert csak a 12-24 hós kategóriából választhatok, tehát szintén nem vehetek neki rágókát vagy vmi kezdő cuccot. Gyümis bébiételt szerettem volna venni, amit ezek szerint csak 6-12 hós babák ehetnek, az én 16 hós lányom semmiképp :)) Hát ezek után odafigyelek, és maradok a saját kategóriánknál, de elég gáz a rendszer...
2012. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Most már a babás dolgok mellé állványon ki van rakva a papír, hogy melyik korcsoportnek mire van kedvezmény
2012. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

Én amúgy is csak pelust meg popsitörlőt veszek a 1,5 éves fiamnak más babacuccot már nem nagyon használunk, arra tökéletes, mert valamelyik pelus mindig tök akciós, pl múltkor a Pampers pelusra több mint egy ezres kedvezmény volt.

Én meg a dm-et utálom. Ezért nem is megyek, de nem is fikázom. :))

2012. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én viszont szerettem rossmant, és nem csak ennyit vásárolok ,ezért roppant bosszantó.
2012. júl. 18. 14:16
 10/17 A kérdező kommentje:
eddig fecniken volt és mini betűkkel ...most meg már nem érdekel , tartsák meg az áruikat
2012. júl. 18. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!