Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nem bosszantó?...

Szerintetek nem bosszantó? Sőt felháborító a rossman baba programja?

Figyelt kérdés
Ki van írva rosmanós árengedménnyel és a kasszánál derül ki hogy áááh csak bizonyos korcsoportnak. Nos miért kell egy rágókéért konkrétan 2x annyit fizetnem mert 1 hónappal időseb a megengedettnél? És ugyan ez a babafürdető.Az egész cuccot kiütettem kb 8 ezer forint értékben és átmentem a DMbe. Szórakozzanak már. Akkor inkább ne csináljanak semmit mint ilyen sz@rul.

2012. júl. 18. 12:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én leszek aki akkor pozitívat ír:Az utóbbi vásárlásomkor,az 5%-os és a rossmanós kártyát használva 8400Ft helyett 6800Ft-ot fizettem!:)A saját márkás termékeivel is nagyon megvagyok elégedve!És őszintén!!Ez egy lehetőség és nem kötelező adniuk,akkor meg miért nem próbálunk meg ennek is örülni,ahelyett,hogy reklamálnánk?!:))
2012. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mert rosszul csinálják ennyi. Majd ha a kasszánál magyarázkodsz rájössz Te is...
2012. júl. 18. 21:13
 13/17 anonim ***** válasza:
36%

Ha elolvastad volna regisztrációnál a felhasználási feltételeket, nem kerültél volna kellemetlen helyzetbe a kasszánál. Ugyan az a véleményem, mint az utolsónak, ez egy lehetőség, senkinek nem tartanak fegyvert a fejéhez, hogy kihasználja. Inkább örülni kéne, hogy ez is va, ha nem felel meg, lehet menni dm-be vagy tescoba bárhova.


Nem értem ez megint olyan magyar mentalitásnak tűnik. A kisujjat nyújtanak, de végül Te egy egész kezet szeretnél.

2012. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11-es vagyok!Na azért sértegetni nem kellene!!!Miért gond ha más a véleményem?!Majd ha negatív tapasztalatom lesz akkor megírom,de addig ez van.Ezzel az erővel pattoghatnák a CBA-nak is itt a településünkön,hogy adjon kedvezményt mert minden nap nála vásárolok,de nem adna,mert nem kötelessége.Ahol meg adnak,ott örülök és kihasználom azt amire lehetőség van.Én speciál a manó tápszerét a 800Ft-al olcsóbban vettem a babás kártyával,ami nekem sokat számít ám!!!
2012. júl. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én például megvagyok elégedve velük. Azt veszem, ami a korosztályunknak akciós. Máshol is csak azt veheted, ami akciós. Ennyi erőből reklamálhatnánk, hogy miért nem akciós mondjuk más termék, amikor nekem arra lenne szükségem. A neogramormonos popsitörlőt 199ft-ért vettem a rossmanos kártyával. Be is vásároltam jó pár darabot, mert nagyon megérte. Mondjuk én a Dm-ben csalódtam most a napokban. Minden hónap elején ott vásárolok be bébiételt, tejpépet, fürdetőt stb.. Most is 12ezer forintra jött ki. 148pont volt a kártyámon. Mondom a csajnak, hogy kifizetek valamit, hogy kapjak 2 pontot és akkor kiváltom a 150 pontos kupont, amiben ugye van a 15 %-os végösszegi, továbbá a nestlé termékek 25% kedvezménnyel. De a pontok csak másnapra íródnak jóvá. Kérdem tőle, akkor hogyan jönnék ki jobban? Ha visszaviszem és inkább holnap kihasználom a kuponokat? Erre csak húzkodja a száját. Jól van kifizettem a cuccokat és otthon kiszámoltam, hogy több, mint 3000ft-ot spóroltam volna, ha visszateszek mindent (gondolom nem füllött a foga hozzá, hogy esetleg ő pakoljon vissza). Na meg vettem Gabi fürdetőt és utána láttam, hogy a bababónuszban éppen ahhoz adnak kupont, amit ugyancsak mondhatott volna, mert neki azért kellene tudnia. Ott is pár száz forintot spórolhattam volna. :( Na nem is megyek többet abba a boltba, még szerencse, hogy 2 van a városban. A másikban segítőkészebbek és szólnak, ha van valami akció.
2012. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez a korosztályos akciózás engem sem bosszant, egyszer én is megjártam, de úgy voltam vele, az én saram, miért nem olvastam el figyelmesebben. Engem az eladók bosszantanak a mi városunkban lévő üzletekben. Ilyen egy szerencsétlen, böszme bandát!!! Én azért fogadom meg mindig, hogy nem megyek többet, mert kelletlenek, flegmák, állandóan húzzák a szájukat, és akármit kérdeznék, sose tudnak válaszolni.... De mindig újra visszamegyek, mert tényleg sok dolgot ott tudok a legjobb áron megvenni...
2012. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy ezt a rossmanós kedvezményt miért nem lehet összevonni a 10%os végösszegi kuponnal...

Amúgy a gyümölcsöknél tényleg bosszantó, hogy csak 1 éves korig...

2012. júl. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!