Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszul evő babák anyukái? Ti...

Rosszul evő babák anyukái? Ti nem érzitek hibásnak e miatt magatokat?

Figyelt kérdés
Lehet rosszul tettem fel a kérdést, de másképp sehogy sem tudtam megfogalmazni! Kislányom 1 éves, és tegnapi 1 éves státuszon a súlya 8 kiló 25 deka volt! Én rendesen elgondolkoztam tegnap este hogy ha esetleg erősebb lennék és akaratosabb akkor addig nem hagynám felállni míg meg nem eszi az amúgy sem nagy adagját akkor vajon nagyobb lenne a súlya????? Pl. napok óta 5 kanál után (a kedvencre is) mutatja hogy nem és áll is fel az etetőszékbe (becsatolni nem is lehet mert akkor már az elején visit) Szóval a kérdésem inkább tudjátok pozitiv is akar lenni, nem rosszaló! Nektek is kicsi a súlya egyébként a babának? Én már nem tudom mivel vehetném rá a habzsi dőzsire..... :( Nővérem kislánya (én neveltem 15 évesen) nem ilyen volt és nekem nagyon meglepő hogy ennyire nem akar enni....! Köszönöm előre a kommenteket és remélem nem lesz vita belőle (ahogy mostanában szokás)
2012. júl. 20. 23:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én amikor már úgy érzem, hogy nagyon elegem van, elviszem a gyermekorvoshoz, nyugtasson már meg, hogy kutyabaja. Szerencsére nagyon jó orvosunk van, és minden egyes alkalommal alaposan megvizsgálja, nem fáj-e valamije. Ő is mindig csak annyit mondott, hogy KÍNÁLGASSAM. Csak már nem tudom sokszor, hogy mivel, mivelhogy nincs kedvence.

Mi már a kiszáradás határán is álltunk, ugyanis a folyadékpótlással is voltak problémáink. Ekkor fedeztem fel a Milupa őszibarack ízű teáját, amit kislányom iszogatott, jobban, mint a vizet.

Épp a múlt héten vittem el ismét az orvoshoz, mondtam, hogy mit iszik, vizet meg nem igazán. Ekkor javasolta, hogy ne adjak teát, meg semmilyen más löttyöt, ugyanis az szinten tartja a vércukrát, így soha sem lesz igazán éhes emiatt. Azóta csak vizet kap, ha szomjas megissza, és talán egy picit jobban is eszik.

Én nem adok semmiféle nasit, édességet, mert akkor még ennyit sem enne, mint most. Szerintem próbáld ki azt, hogy pár napig nem adsz édességet, hátha javul a kislányod étvágya.

5.ös válaszoló voltam.

2012. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) Így hogy mondod van valami igazsága a dolognak tea téren...... Imádja amúgy a vízet de ha van tea akkor inkább azt választja (mindenben ilyen vagyok, meghagyom neki a választás lehetőségét) De így vissza gondolva amikor csak vízet ívott mintha és ismétlem mintha jobban evett volna :) Hát igen, és az édesség..... Ezekhez már csak tudod akkor nyúlok ha semmit és tényleg semmit nem evett egész nap a tápin kívül :(
2012. júl. 22. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!