Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel fürdetitek ill. fürdetté...

Mivel fürdetitek ill. fürdettétek a 2 hós babátokat? Gyógyszertárit meddig kell használni? Lehet már testápolót használni?

Figyelt kérdés

Tegnap már a Gabi egyik fürdetőjével fürdettük ami újszülött kortól használható.Remélem azért nem csinálok ezzel gondot?!Ja és kaptunk a johnsons-tól a bed time testápolót és nincs ráírva hogy mikortól használható.Ezzel inkább várjak még?És ugyan ettől a gyártótól van olajunk is amit nedves bőrre kell felvinni.Ehhez mit szóltok?Ezt használhatjuk már?

Bocsi a sok kérdésért és előre is köszi annak aki válaszol!!


2010. jan. 18. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Én a gyógyszertárit használom,most 7 hetes a picuri.Ameddig lehet,azt használom.Egyrészt jóval olcsóbb,másrészt nekem is elég érzékeny a bőröm,neki is eléggé száraz.
2010. jan. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

mi kezdetektől fogva johnsons-t használunk(+olajos fürdető,és olaj,és a hintőpor is olyan-de azt csak melegbe használtuk)testápolót meg a dokinénivel iratattam fel-finom levendula illata van.mi a johnsons terméket azért választottuk,mert a korházakban is azt szokták ált használni,meg jó is és elérhető áron is van.a dokinénink is megdícsért minket h milyen szép a bőre a fiamnak.

4,5 hós

2010. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertárit gondolom a legjobbnak. Ők még nem piszkosak :) viszont a bőrüknek nagyon jó. Semmilyen illatanyaggal ellátottat nem gondolom hogy jó, mert a Te illatod van a kis nózijában és az is kell neki. És így van a legfinomabb baba illatuk :)
2010. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem szabályosan elvette a védőnő a Johnson's termékeket,hogy meg ne próbáljam,mert allergizál... :-/

Ha a későbbiekben nem látsz rajta szárazságot,pirosodást,akkor nyugodtan használhatod,végül is miért ne?

2010. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokáig használtam a gyógyszertárit, majd 1 éves volt, mikor áttértem a Gabira. testápolóra nincs szüksége a babák bőrének, csak akkor ha valamiért problémás..bár arra is inkább a gyógyszertári mosakodóval kend be fürdetés előtt, öblítsd le róla. Így még táplálja is a bőrét és biztos nem lesz allergiás sem az illatanyagra, sem más összetevőre... Egyébként tényleg a Johnson's az egyetlen termék, amire a védőnők és a gyerekorvosok "ugranak", rengeteg baba bőre nem bírja..én a nagyobb gyerekemnél 1x próbáltam, csupa pötty lett tőle...
2010. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárival kezdtük, de áttértem hamar Nivea baby-re. Semmi allergia nem jött ki rajtunk.

Testápolót csak akkor használok ha száraznak ítélem a bőrét és azt is niveát. Nekem bevált.

2010. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom két hónapos korától johnson's használtunk, semmi baja nem volt, sőt, gyönyörű volt a bőre. Majd másfél éves korában elkezdett olyan szinten száradni, foszlani, pikkelyesedni, hogy szteroidos krémekkel kellett kenegetni. Azóta megint gyógyszertárit használunk, gyönyörűen rendbejött a bőre, azóta sem volt semmi bőrelváltozása.

A testápolóból pedig szintén lehet gyógyszertárit kapni, nagyon-nagyon jó - már én is azt használom.

2010. jan. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes korában "meguntuk" a gyógyszertári fürdetőkenőcsöt... Valljuk be, nagyon jó a babának, de szörnyű, hogy se illata, se habzása, se oldhatósága... Úgyhogy GABI esti fürdető és go! Nem allergizált, ugyanolyan gyönyörű a bőre, mint eddig volt, és végre jó illata van a kisfiamnak (és nem úszkálnak krémdarabkák mindenhol körülötte)! :) Szerintem ha korábban kezdjük, akkor sem lett volna semmi baj!
2010. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Kedves utolsó nagy igazságot írtál le.Valahogy mi is így vagyunk ezzel de totálba.És ugyanazt használjuk mint ti.:-))

2010. jan. 19. 17:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak: a gyógyszertári fürdetőt forró vízzel kell leönteni, úgy feloldódik, és az így kapott löttyöt a fürdővízbe önteni. Nem úszkál semmi a vízben...
2011. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!