Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fürdettétek a babátokat...

Hogyan fürdettétek a babátokat, mikor kinőtte a kis kádat?

Figyelt kérdés
Gondolom nagy kádban, de mégis hogyan, hoyg az embernek ne szakadjon le a háta? Hiszen tartani kell még egy jó darabig míg nem tud ülni.
2009. jan. 22. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mi vettünk a brendonba biztonsági fürdetőt. és a nagy kádban fürdetünk
2009. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még azelőtt kinőtte, hogy ülni tudna, akkor az egy igen apró babakád, biztosan kaptok nagyobbat is. Egy átlagos méretű babakádba még egy egyéves baba is simán befektethető.
2009. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Az tényleg nagyon kicsi kád lehet. Én még másfél évesen is abban fürdettem a lányomat, mert abba kevesebb víz kell. Nagyon jól eljátszott benne. Amikor már áttetem a nagyba, már elég okos és ügyes volt ahhoz, hogy egy percre magára is hagyhattam amíg feltettem főni a virslijét vacsira.
2009. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekunk nagyon kicsi babakádunk volt, kb 4-5 hónap után kinottuk. a nagykádban furdunk azóta, eleinte tettem alá torolkozot, hogy ne csusszon, és fekve mosdattam, hanyatt, nagyokat lubickolt, majd hason fekve úszott:) Nagyon élvezte. 8 hónapos korátol ul stabilan, azota nem tudom lefektetni, így ulve pancsolunk.
2009. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos a babám, 1-2 hónapja már ő is kinőtte a kiskádat. Amióta hasra tud fordulni a kiskádban is úgy akart lenni, úgy már elég kényelmetlen volt, de húztuk egy ideig. Amióta a nagykádban fürdik 5-10 centi vizet engedünk bele, és abban hancúrozik hason. Mivel el sem lepi ezért még "mászni" is tud benne, de én mindig a kád mellett térdelek, és a hónaljamnál támaszkodva lógok a kádba, és a kezem azért mindig ott van a kis fejénél, mert van hogy be akarja kapni a vizet :))) Nagyon élvezi, pacsázik ezerrel.
2009. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem irtad mennyi idős a babó. Én is gondolkodom ezen hogyan tovább majd, mi 2hósak vagyunk, a kádunk sztem nem kicsi, de olyanokat rugkapál ,hogy figyelni kell a mert a ki fejét már beverheti.
2009. jan. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam 6 hónaposan már nagykádban fürcsizett,elég nagy baba és kicsi lett a kiskád.Vettem alá szines csúszásgátlókat(halacska alakú).Én nem vettem bele biztonsági ülést,mert nekem nem szinpatikus.Az én pici fiam szereti a "szabadságot" és nem bírja a korlátozást.Ennek köszönhetően ő már 6,5 hónaposan stabilan ült és mászott.

Minden babaának megvannak a saját igényei,a szerint fürdesd!

Én a kád mellé ültem és úgy tartottam a fejecskéjét,de hamar megtanulta hogy ne nyeljen vizet.És eleinte pici vizet engedtem bele.

2009. jan. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A gond az, hogy most 3 hónapos, és mivel óriásbaba, ezért fogja kinőni. Én nem láttam több méretű kádat, a látottak közül a legnagyobbat vettem meg. Nem azt mondom, hogy nincs már benne hely, csak rövidesen már nem lesz olyan kényelmes neki a hatalmas pancsikolás. Viszont az üléstől még nagyon messze vagyunk...
2009. jan. 24. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!