Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány textilpelusra volt...

Hány textilpelusra volt szükségetek? Nem tudom mennyit vegyek. Van ahol 10-et, van ahol 30-at mondanak. Pelenkázva eldobható pelussal lesz. Nektek mennyi kellett?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 06:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én 10-et vettem, bőven elég. Ebből 3-4 van használatban egyszerre.
2012. júl. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
10db elég volt. Egy a kiságyban a feje alatt,egy pedig mikor kivettem és megfogtuk. Egy a baba kocsiban a feje alatt, ezek állandók. Aztán ha kellett a baba hordozóba is tettem, védőnőkhöz van amit csak akkor használtam és nem foltos. Így elég volt 10 db.
2012. júl. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nekünk 20 volt, eleinte kellett is annyi. Aztán fokozatosan egyre kevesebb. 10-el is ki lehet húzni, de így kényelmesebb, hogy mindig van elég.
2012. júl. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Mi elég sokat használunk, szerintem 10 nem elég.

Kb 20 az ideális, utólag vettünk a meglévő 10-hez még 10-et.

Mondjuk anyatejes babának biztosan elég kevesebb is, az én fiam sajnos nagyrészt tápszeres, így minden etetéshez és itatáshoz teszek a nyakához, hogy ne a ruhája legyen olyan, és általában le is eszi. 3 állandó használatban van, a hintájában, a járókájában és az ágyában, 2 a pelenkázó táskában, 5-6 mosásban, 3 a lakás különböző pontjain, ahol enni szokott, hogy ne kelljen szaladgálni, a maradék pedig a szekrényében.

Így is sokszor szaladgálok indulás előtt, hogy tisztát kerítsek, 10 tuti nem lenne elég nekünk.

7 hetes kisfiú anyukája

2012. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
iker babáimnak 30-at vettem. Ebből 10-t elvágtam 4-be és azzal törlöm a szájukat. Utáltam az az óriási pelenkát törlése használni. De ez így szuper jó. A maradék 20 pedig bőven elég kettőjüknek.
2012. júl. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nekünk 7db volt,nem volt bukós baba szerencsére.

Etetésnél,büfiztetésnél használtam ill.babakocsiban azzal takartam be,ha nagyon meleg volt,meg ilyet raktam a kocsi elejére,hogy védje a naptól és 1 volt bekészítve a pelenkázótáskába is.

Ez a mennyiség bőven elég volt.

2012. júl. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nekünk 15 nagy textilpelus van, 3 még nagyobb (buksi alá), és 6 pici (törlésre). Mi orvoshoz, rendelőkbe stb. Libero Matset használunk, és eldobtuk használat után (épp pár napja írtam ezt le egy másik kérdésnél, már azt fogják hinni, hogy fel vagyok bérelve a Mats reklámozására, de nem, csak annyira bejött, hogy én ajánlom mindenkinek. :))


Hozzá tartozik, hogy a mi kislányunk nagyon bukós, ezért nálunk ez a minimum.

2012. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

10 db ami ez a 70x70 es standard méret és 10 olyan amit előttem is írtak ez a buki kendő tehát ami kicsi és csak szájtörlésre használtuk, arra nem szerettem a 70x70es nagyméretűt használni.

nekem mondjuk nem folyt a tejem sose (bár anyatejesek voltak a gyerekeim) de akkor lehet több kellett volna mert arra is használtam volna.

2012. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ike@ 3 db-os textilpelust vettem, 5 db-os előkét(büfiztetés és nyáltörlés) , bőven elég volt, még úgy is, hogy 1 db textilpelust a 3-ból elraktam ha megyünk valahová.Pelenkázáshoz a gyerek alá eldobhatót vettem, a kocsitáskába volt 5 db egyszerhasználatos előke.
2012. júl. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én 10 db-ot vettem, ebből 6 volt sima,4 mintás. A mintásakat a kocsiba, hordozóba, kiságyba használtam. A maradék 6-ot használtam egyébre. De szinte sose bukott a babám, nekünk bőven elég volt ennyi.Ha valahol letettük ágyra ott általában plédje volt alatta.
2012. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!