Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány textilpelusra volt...

Hány textilpelusra volt szükségetek? Nem tudom mennyit vegyek. Van ahol 10-et, van ahol 30-at mondanak. Pelenkázva eldobható pelussal lesz. Nektek mennyi kellett?

Figyelt kérdés
2012. júl. 23. 06:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én 10 db-ot vettem.Ebből 5-öt még nem is használtam.Az én babám nem igazán bukik,szinte soha,így mindig tiszták maradtak a textil pelusok.Ha meleg van ezzel szoktam betakarni.

Szóval szerintem babája válogatja.Kezdetnek vegyél 10-et ha meg több kell akkor apa elmegy a boltba és vesz.

2012. júl. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 sumergo ***** válasza:
Én 20-at vettem előre, aztán elég sokat használtunk, ezért nem volt olyan szinte, ami ne lett volna forgalomba, pedig szerettem volna, hogy legyen olyan, ami szép hófehér, nem agyonhasznált (orvoshoz, stb.), ezért vettem még 10-et hozzá. A lányom sosem volt bukós, nem ezért fogyott sok, hanem azért mert rengeteg tejem volt, és evés közben sokszor folyt ki a szájából a tej, mert nem bírt annyit nyelni, mint amennyi jött a ciciből, ezért mindig ott volt a szájánál a pelus egyik vége, a másik meg a másik mellemnél, mert nem akartam melltartóbetét hegyeket elhasználni. Így egy etetésnél egy pelus szennyes keletkezett. Nehéz ezt előre kalkulálni. Én mindenesetre azt mondom, vegyél 20-at kezdetnek, aztán majd meglátod.
2012. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én 20-at vettem. De sűrűn kellett mosnom, hogy legyen, úgyhogy még vettem 10-et. Anyatejes a Kisfiam, eleinte annyi tejem volt, hogy itthon éjjel-nappal pelus volt betéve a cicimhez. Szoptatás közben is volt egy a feje alatt, mert nem győzte nyelni, meg a másik cicimhez is, mert abból is ömlött a tej. Meg kicsit bukni is szokott. Kellett a kocsiba is, a pelenkázóra a feje alá, a kiságyba a feje alá (most a melegben azzal is takarom be).

Szerintem egy 15-öt vegyél előre, aztán majd meglátod.

4 hónapos Kisfiú anyukája

2012. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!