Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Haj piszkálásról, hogy lehet...

Haj piszkálásról, hogy lehet leszoktatni a babát?

Figyelt kérdés
A kisfiam 11 hónapos, és többé-kevésbé csak úgy tud elaludni, ha közben piszkálja, húzogatja a hajam. Néha nagyon idegesítő. Volt más is hasonló helyzetben? Hogyan sikerült leszoktatni róla?
2012. júl. 23. 22:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bocs, 20 éves. Ne haragudj, de már nagyon este van nálam! :-))))
2012. júl. 24. 21:13
 12/13 csak1csajszi ***** válasza:
Semmi baj :) Igazából én sem tudom :D Talán megnyugtatott .. :) Jó érzés volt piszkálni anyukám haját..egyébként írták,hogy az apuka haját is piszkálja..na én is szoktam apumét is,ő nem szólt rám,anyukám mindig,mert már nagyon fájt neki a fejbőre :D De ahogy látom,nagyon sok kisgyerek ezt csinálja..lehet,hogy így tudja,hogy ott van valaki mellette...nem?
2012. júl. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

na levágatta a hajam kb 5cm a max hossza a tetején...hát,semmit nem ért:)mondjuk teljesen megváltoztam mert szőkéről még barna is lettem,végülis nem bántam meg, de a célom nem értem el vele. tegnap este hagytam kicsit sirni, hátha elalszik egyedül, ott voltam csak nem engedtem h a hajazzon, mondtam h nincs hajam, levágta a fodrász néni stb, de 1.annyira sirt h a szivem megszakadt,már elfáradt bele s csak hüppögött, meg hörgött már kb, 2.felébresztette az 5hós kisöcsit.

bár elfogadná az apját éjjel, de az nem jó, feltünik neki h nem én vagyok ott és már visit. pedig amugy imádja az apját, ha együtt vagyunk s elesik pl hozzá rohan nem is hozzám vigasztalásért stb, de alváshoz csak én kellek. azt hiszem nincs megoldás.:( szerintem az én nagyfiam képes lenne 2-3orát is sirni amig be nem ájul,de nem lennék képes hagyni...:( félek hogy nem érti a dolgot és teljesen lelkibeteg lesz, igy is itt a sokk h van egy teso nem csak ő, s akkor még hagyom "szenvedni" is...majd talán ha ovis lesz...nem tudom...

2012. júl. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!