Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok mikor ébred reggel?

A ti babátok mikor ébred reggel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 07:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
8 körül, másfél éves ikrek. De régóta kb. így kelnek. Van,hogy fél órával tovább alszanak, de persze olyan is,hogy már 7-kor fent vannak. (ritkán)
2012. júl. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
1 hónapos a babám.Most kezdünk beállni,hétkor ébred kb.
2012. júl. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Legtöbbször 6-kor kel. De ma épp sikerült neki fél 5-kor...
2012. júl. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
5 legkésőbb fél 6:( 11hónapos
2012. júl. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én is pont ezt akartam kérdezni... Az én 10 hónapos fiam 5 és 6 között kel, sokszor inkább előbb (negyed6, fél6), mint később. Ezzel az a legnagyobb gond, hogy ébredés után 2 órával már álmos. Ma pl. negyed8-kor újra le kellett fektetnem, mert nagyon nyűgös volt. Fogalmam sincs, hogyan szoktathatnám rá, hogy legalább fél7-ig aludjon. Már a lefektetési idővel is variáltam, de nem segített. :(
2012. júl. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szia, a fiam 3 lesz szeptemberben, ő már magától f8-körül kel (jár minioviba január óta, megszokta). A lányom 14 hós, f10-kor kel, régebben aludt 10-f11-11-ig is, pár hónapja beállt a f10-es kelésre.
2012. júl. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Az én fiam 11 hós és 5 és 6 között ébred, pont hasonló a helyzet mint az előző válaszolónál, hogy már 8 kor újra álmos. Van valami ötlet, hogyan lehetne későbbi ébredésre szoktatni?

Már kipróbáltam, hogy később fektetem le. Nem sikerült. Nincs összefüggés, csak még nyűgösebben ébredt.

2012. júl. 24. 08:07
 8/20 anonim ***** válasza:
Nappal mennyit alszik? Talán próbád meg, hogy nappal nem hagyod annyit aludni, lehet, hogy először kínlódás lesz, de ha ez a gond akkor egy idő után átáll. Fiam amúgy 8 hónapos, és ha felkel 5 körül akkor adok neki enni, és alszik is tovább. Van olyan hogy nem akar visszaaludni rögtön, akkor is visszateszem a kiságyba, sötét van nála, max egy fél órát gagyarászik és alszik kb fél nyolcig.
2012. júl. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

6-fél 7 között kel. Ma valami csoda folytán még most is durmol. Eddig kínozta a két kibújó rágófoga, lehet, hogy most nem bántotta, ezért alszik ilyen jól.

Ennek örömére megyek és iszom egy vödör kávét. :)

2012. júl. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
1 éves a lányom és nálunk is ez van,reggel fél6-6,legkésőbb fél 7-kor ébred,9 körül pedig már nyűgös,álmos.Este 9 körül szokott elaludni,tovább nem birom ébren tartani,mert aztán túlfáradt és csak sír és sír még álomba nem sírja magát,de akkor is korán felébred.A szobában tök sötét van,tehát a fény sem zavarja.Jól jönne valami ötlet nekem is! :)
2012. júl. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!