Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom pár nap múlva lesz...

Kislányom pár nap múlva lesz 11 hónapos. Töltött káposztát adtam Neki (+anyatej) de már harmadjára hányt vissza. A káposzta miatt lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt is kapott egy keveset ebédre. Meg ma is evett egy keveset. Mellette rengeteget cicizik.
2012. júl. 24. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

bukott vagy hányt?


sztem ha baja van a káposztával, akkor fáj a hasa, nem tud kakilni. de hányást az nem okoz. szerintem


én e helyedben dokihoz vinném!

2012. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
A káposztát hányta ki vagy az anyatej jött vissza? Vidd el dokihoz.
2012. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit adtál neki? Nem lehetséges, hogy csak túletetted a káposztával + anyatejjel? Paradicsomosan készíted? A káposzta elég laktató, nehéz étel, néha még az én gyomromat is kikészíti, lehet, hogy csak kicsit megterhelted vele.

Egy darabig hanyagold ezt a fajta ételt.

Ha nem marad abba a hányás, nem akar inni, akkor én levinném a dokihoz. Valószínűleg kis gyomorrontás.

2012. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak bántani, de a káposzta-tej kombó nem túl nyerő egy felnőttnek se, nem még egy kisgyereknek.
2012. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
hat jah az utolsonak igaza van! vagy ez,vagy az....igy meg nekem is undoritnak hangzik,mar bocs :s booaaa :D
2012. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem úgy hányt, hanem bukott, vissza jött Neki a

tejcsi! Igazából én nem adtam volna Neki rögtön cicit, de Ő kérte mert álmos is volt. Viszont a káposzta is nagyon ízlett Neki. A legutóbb amikor ebédeltünk, megkívánta, megkóstoltattam Vele és láttam, hogy nagyon tetszik Neki. De nem adtam Neki akkor sem és most sem sokat. A tálkája aljába szedtem egy-két evőkanállal. Nem kell ezért engem bántani, hogy ez milyen undorító. (Szerintem ez meg elég gyerekes...) Én igyekszem úgy etetni, ahogyan Neki jól esik! Persze egészséges kereteken belül. Most már ezt is tudom, hogy ha ilyen nehezebb ételből kap kóstolót, inkább nem teszem cicire utána. Első babám, nem tudok mindent fejből.

2012. júl. 24. 16:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként baja nincsen. Játszik most a szőnyegen, nevetgél, nem nyűgös, jól elvan.
2012. júl. 24. 16:01
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
neeem bantunk itt senki teged...nekunk ez kicsit durva volt,mert ahogy valaki irta a toltott kaposzta nem egy kis kaloriaju etelecske...es raadasul a jo anyatejrol megint csak ezt tudom elmondani... mindegy hanyadik gyerek ezt azert jozan paraszti esszel is megertem.... nah ennyi nem lessz semmi baja..jatszik nevetgel...valaoszinu az en anyam is adott valami xart nekem regebben....de itt vagyunk es elunk :) ne parazz ennyit :))) jo egeszseget a picinek :)
2012. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!