Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás feleségek, titeket...

Kisbabás feleségek, titeket mennyi időre engedne el a férjetek nyaralni a saját szüleitekhez?

Figyelt kérdés

úgy, hogy ő nincs veletek? 2,4-6 hét még beleférne szerinte? (közben mondjuk ő veletek töltené ott a "középső" 2 hetet) Mennyi időt bír ki nélkületek a férjetek?


-bocsi, hogy nem babás a kérdés, ahogy a kategória diktálná, de főleg az 1-2 éves gyerekek anyukáit akartam megkeresni ezzel a kérdéssel -


2012. júl. 24. 21:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy vagy különc!!! Én nagyon is megértlek. Nekünk tóparti nyaralónk van Balatonon, és ha meg lesz a babánk, nyáron én is biztos leköltözöm vele, olyankor itt a családom többi tagja is. Férjem majd jön, amikor kap szabadságot, meg hétvégente. Amúgy szerintem a gyereknek is jobb a friss levegő, a természet, mint bent főni nyáron a panelban. Szerintem ennyi időt minden apuka kibír...
2012. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%
Én (mi) rendszeresen csináljuk igy. Én elviszem a két gyerekt (két éves és 10 hónapos). Nekem van aki ott egész nap segit, tudok pihenni ,elénk teszi mama a kedvenc ennivalókat, a két gyerek meg egész nap szaladgál, jól érzi magát, mamázik. És arról nem is beszélve, hogy hiányzunk ugyan egymásnak, de azért ez a férjemnek is óriási kikapcsolódás. Este mikor hazamegy, nem ugrál a nyakán két kicsi, át tudja gondolni a dolgait, a család ügyeit, és csak nézhet ki a fejéből. EGyéb esetben ő nagyon sokat segit nekem. ESte csak ő foglalkozik a lányokkal. Fürdet, etet, játszik, altat. És ugye mellette 10 órát dolgozik is. Ilyenkor teszek a fagyasztóba neki pörköltet, panirozott húst. VAgy pizzát rendel magának. 4-5 napra szoktunk elmenni. Jövő héten is indulunk. ja és amúgy a kapcsolatunknak is jót tesz egy pár nap távollét. :-)
2012. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
62%
5 honapot töltöttünk külön a baba 2 honapos koratol. A szükseg nagy ur volt. Rengeteget tudtam akkor sporolni, amire nagyon nagy szüksegünk volt. Raadasul külföldön elünk, nekem 0 segitsegem volt, igy nem volt kerdes az utazas. Mar nem biztos, h ennyi idöre el tudnank menni, mert nagyon egymashoz nöttek.:)
2012. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%

Én nem tudom mit értetlenkednek itt.

Te és a baba mentek a nagyszülőkhöz mert a férjed dolgozik és nem tud veletek tartani végig. Én így értelmezem.

Megbeszélném vele és 1 hetet előtte és utána bevállalnánk.Az nem olyan sok.Bár biztos hiányozna ,ez belefér.Mi nyaralnánk a bébivel majd Ő is csatlakozna, a nagyszülőknek is "jár" ennyi. Apa pedig pasis napokat tartana ,időnként jól jön ez férfiaknak.

2012. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%

Messze laknak a nagyszülők, így havonta 1 hetet ott töltünk a gyerekkel.

A férjem ennyi szabit nem tud kivenni, így ő dolgozik, mi pedig a mamákat, papákat boldogítjuk.

Nekünk ez természetes, nem találok benne kivetnivalót. A férjem is "kigőzöl" meg én is, mert egész nap van segítség.

2012. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
77%

Én rendszeresen pakolom össze a gyereket és a kutyát és cuccolunk vidékre tesómékhoz. :)

Van, hogy csak 2-3 nap, van, hogy 1,5-2 hét.

Párom baromi sokat dolgozik, én meg utálok egyedül a városban, engem is vonz a kert, a friss levegő.

Nálunk jól működik így a dolog.:)

2012. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

ja, még a sok földi jó sorolásából kihagytam, hogy kiskacsák meg tyúkok is vannak a nagyszülőknél. Na meg barátnő, rokonok, unokatestvérek, dédi ...

Köszi a választ mindenkinek, írjatok még!

2012. júl. 24. 23:32
 18/23 anonim ***** válasza:
62%
Én sem látok ebben semmi kivetnivalót. Pláne, hogy nekem a férjem például külföldön dolgozik és 2 hetente van itthon hétvégén. Az mennyiben más? Ti csak nyáron vagytok külön, mi egész évben. Ha megteheted, akkor nehogy a panelban rostokolj a gyerekekkel. Ez a Ti érdeketek, a férjed gondolom nem olyan önző, hogy ezt ne értse meg.
2012. júl. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem értem, akik azt írják, hogy jaj hát a férj nélkül sehova, meg nem bírja ki... Ennyire nem lehetnek tutyimutyi apukák... Nyugodtan menj, és érezd jól magad, szerintem belefér, a gyereknek sokkal jobb a nyarat vidéken tölteni. Gyerekkoromban én is rendszeresen töltöttem heteket vidéki rokonoknál, nagyimnál, és nekem még anyám sem volt ott sokszor... De olyan is volt, hogy apa nélkül mentünk, ő meg hétvégente utánunk jött.
2012. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%
Mi is apa nélkül megyünk 1 hetet,nálunk ennyit "engedett"mondjuk mi amúgy is kertesben lakunk.ő nem tud jönni,mi megyünk 2 *szerettünk volna menni,de nem hagyja a fiát!:)))de nem baj,elég ez az egy hét.:)
2012. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!