Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz alvó a 8 hónapos babám....

Rossz alvó a 8 hónapos babám. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Napközben nehezen elaltatható és csak kétszer-háromszor alszik fél órát. Éjszaka még mindig óránként kel fel cicizni. Már 6 fogacskája kint van, dentinoxot használtam rá. Már kipróbáltam a citromfű teát, vettem neki borostyán láncot, átrendeztem a szobát, a feje alá tettem az aznapi pólómat, de semmi nem vált be. Van még valami tippetek?

2012. júl. 27. 15:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát csajok, kipróbáltam a rooibos teát. Nálunk hatástalan volt ez is :(
2012. aug. 11. 07:00
 12/13 anonim ***** válasza:

:-( sajnálom...mondjuk gondoltam, mert én ittam ezt egy időben csak úgy télen teának, de semmit nem éreztem, persze egy babára feltételeztem, hogy esetleg van hatása, de ezek szerint nulla.

Én tuti éhségre gyanakodnék...írod, hogy nem nagyon fogad el semmit a cicin kívül, és az már egy ekkora gyereknek kevés, az anyatejet nagyon gyorsan felhasznlja a szervezetük. Tejpépek? tejbegríz, tápszerből, mert gondolom még tejet nem adsz neki, ilyesmi? semmi??? legalább pár kanál...

Nagylukú cumisüvegből se egy híg tejbegrízt?

2012. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, h nem elég neki már a cici. Nem elég tápláló. Már próbálkoztam különböző tejpépekkel, azokból evett egy pár kanállal, de ugyan olyan volt az éjszakánk. Próbálkoztam tápszerrel is, de azt egyáltalán nem ette (megkóstoltam én is és nem csodálom, h nem ízlett neki :D). A cumisüveget se fogadja el, még kicsinek se ivott belőle semmit. Nem tudom, h híg tejbegrízt lehet-e neki adni, nem kicsi ő még hozzá?
2012. aug. 12. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!