Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ilyen keveset eszik...

Másnak is ilyen keveset eszik a babaája most? 10 hónaposak vagyunk

Figyelt kérdés
Már vagy három napja tiszta harc a kajcsizás eddig megette a fözeléket a kislányom egy üveggel is most meg jó ha fél üveggel bele tudok diktálni:Snaponta 4x eszik abból 2x szopi ha viszont joghurtot adok neki azt bármikor bármilyen mennyiségben elfogadja!Mi lehet a baj?Egyébként jókedvű kiegyensulyozott .Most fogzunk is én erre gondoltam:S Kérlek segitsetek!
2009. júl. 16. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Változó az hogy mikor menyit eszik egy baba.A fogzás is befolyásolhatja természetesen,és az is ,hogy nagyon meleg van.

Megpróbálhatnál saját készítésű ennivalót is adni neki,mégiscsak az anya hamija a legfinomabb.Kevés sóval,sokféle zöldségből ,és egy kis csírkemelből isteni babahammát lehet készíteni .

2009. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megprobáltam már fözni is neki de sajnos még annyira sem eszi meg:SMár a sirás folytogat a doki a nagy melegre fogja!Szted az lehet a baj?
2009. júl. 16. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az első válaszoló vagyok, de szerintem is a nagy meleg miatt lehet. Kisfiam szintén alig hajlandó enni valamit. Neki most jönnek a fogai sorban, emiatt is lehet. Ma mondjuk evett vacsorára egy nagy krumplit pár csepp olívaolajjal, tápszerrel, csipet sóval összeturmixolva. Lágy krumplipüré jellegű lett, esetleg próbáld meg Te is!
2009. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kislányom is 10 hónapos, mióta ilyen hőség van ős is sokkal kevesebbet eszik. Ilyen melegben te sem kívánod annyira az ételt nem? Az a lényeg rengeteg folyadékot igyon. Lánykám egész nap iszik.
2009. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!