Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy a 15...

Mit csináljak, hogy a 15 hónapos babám átaludja az éjszakát? Két hetes korától tápszert kap, kb 4 hónapos koráig szopizott tápszer mellett.

Figyelt kérdés
7 hónapos koráig kétszer kapott tápszert éjszaka, azóta teát adok néha, ha nagyon meleg van. Még egyetlen éjszakát sem aludt át. Van, hogy óránként felnyöszörög, felül, kéri a cumit, visszafektetem és alszik tovább, de mostanában van hogy 2 óra hosszát is fel van éjszaka. Már mindent kipróbáltam, de a helyzet nem javul. Nem játszok vele, próbálom visszaaltatni, ringatva, kiságyba téve, minden hogy, de kevés sikerrel. Születésétől fogva kiságyba alszik, soha nem aludt velem éjszaka. Napközben kétszer alszik, kb.1-1,5 órát, valamikor csak egyszer alszik, de akkor is fel van éjszaka. Fogacskája nem jön, és nem is fogfájós, nem tudom mi lehet a baj, de kezdek kikészülni.
2012. júl. 29. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit eszik vacsorára, mit iszik utánna? Nincs melege?
2012. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet éhes, meg kéne etetni. ha akkor vissza is alszik, akkor meg van a probléma, a nappali evést emeld meg.

éhezni ne hagyd, akkor se ha szerinted már nagy hozzá mert mint látod, csak rosszabb lesz és nem fog visszaaludni

2012. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8%

Minden zavaró tényezőt megszüntetnék.

- Teát semmiképp nem adnék neki, max. vizet, de a víz ivás is csak rossz szokás éjjel.

Én nem adtam a gyerekeimnek sosem, csak ha betegek voltak.

És nem is kérték sosem.

-A cumit elvenném tőle, ez is csak ok , hogy éjjel felkeljen, hogy nem találja.

-Nem ringatnám, nem altatnám.

A lányom onnantól aludta át az éjszakát, hogy a kiságyában aludt el egyedül, én kimentem a szobából...

2012. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!