Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Segítség nélkül ti...

Anyukák! Segítség nélkül ti bírjátok a napot a babátokkal?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 13:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
33%
Nekem lenne segitségem, de nem veszem igénybe. mert akkor unatkoznék. Azért vagyok itthol, hogy ellássam a babámat és ami még bele fér. Anyósomtol kérdezték is, hogy sokat babázik. És rákérdeztem, hogy akkor én mit csinálnék ha feszt itt lenne. Én nagyon szerencsés vagyok, egyenlőre. Az én babám egy angyal és remélem így is marad. nekem rengeteg tejem van a gyerek sokat alszik napközben is még csak 4 hónapos. Ugyhogy én rettenetesen élvezem ezt az időszakot. igaz éjjel is kéri 3-4 óránként a cicit de ezt ugy megszoktam már, hogy meg se kottyan. De azt is tudom, hogy nem lesz ez mindig így! Kitartás mindenkinek. És a legboldogabb babázást és gyereknevelést kivánok nektek!
2012. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!