Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elutaznál 8 hónapos baba mellől?

Elutaznál 8 hónapos baba mellől?

Figyelt kérdés
1 hetes külföldi nyaralásra megyünk és a barátnőm kitalálta,hogy ők is jönnének a férjével gyerek nélkül.Kislánya 8 hónapos,az apai nagyszülőknél lenne.Szerintem pici ahhoz hogy anya nélkül legyen ennyi ideig, meg is mondtam a barátnőmnek-de ő értetlenkedik hogy miért ne lehetne...Szerintetek?
2012. júl. 29. 13:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
66%
Én nem mennék,mert nekem az nem lenne kikapcsolódás,azért vagyunk család,hogy együtt menjünk,ha megyünk.Bár barátnőm minden szívfájdalom nélkül leválasztotta az 5 hónapos,hogy elmenjen a tengerentúlra bulizni 1 hétre!Számomra ez elképzelhetetlen és a véleményem is megvan,de megtartom magamnak,mert mindenki úgy neveli a gyerekét ahogyan akarja...
2012. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 8 hós a kisfiam,de nem mennék el nélküle nyaralni egy napra sem.

Volt nem egyszer,hogy az édesanyám vigyázott rá,mert dolgunk volt a párommal,és csak és kizárólag ő rá hagyom,ha hagyom.

Ránk is férne már egy jó kis nyaralás,de megbeszéltük a párommal,hogy idén nem,majd csak jövőre megyünk,de akkor már a kisfiúnkkal együtt.

Mi ilyenek vagyunk,lehet eltúlozzuk a dolgokat,de első babánk is és rettenetesen imádjuk.

Jó dolognak tartom,hogy van olyan anyuka aki el tud menni és ki is tud kapcsolni,persze szerintem ettől nem rossz és nem szereti kevésbé a gyermekét,de én nem ez a fajta vagyok.

Nem hiszem,hogy ezen össze kellene vitatkozni bárkivel is...

2012. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem mennék el!Ha most lesz hosszú időre úgy igazán egyedül a pici,távol anyutól,szerintem nem 1 hétnél kéne kezdeni a különlétet.Minden gyerek más és más,de nekem nagyobb élvezet a kislányaimmal nyaralni,mint nélkülük.Jó látni,ahogy élvezik a homokot,tengerpartot stb.Maximálisan egyetértek abban,hogy a szülőknek kell egy kis kettesben töltött idő is,de nálam ez kimerül egy délutánnal,mondjuk havi egyszer.Tanácsold a barátnődnek,hogy hozzák a picit is,esetleg néha vigyáztok rá/írtad,hogy te is anyuka vagy/,még ők kettesben lehetnek,mond neki,hogy a pici is élvezni fogja nagyon,ő neki is jó lesz,hiszen egy más környezetben lesz,és még a babiját sem kell otthon hagynia.Persze ez nem lesz olyan,mint egy gyerek nélküli nyaralás/már pihenés szempontjából./
2012. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

nem, ha pár órára el kell távolodnom tőle, már nem érzem jól magam,(mi nagyon össze vagyunk nőve, nagyiktól, segítségtől távol), nálunk az egy hetes távollét bűntudat és egész napos rágondolás nélkül kb 4-5éves korában fog megtörténni először.

Hogy a barátnőd másképp csinálja, az az ő dolga, emiatt aggódjon ő szerintem.

2012. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ismerősöm a baba 5 hós korában utazott el 2 hétre. 2 hós korában az én fiamat is itthon kellett hagynom egy külföldi út miatt, de annyi volt az egész h reggel mentem este jöttem. Megint más az, h valaki napokra/hetekre otthon hagyja a picit.
2012. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én maximum 2 éjszakákra hagyom a gyerekeket a nagyszülőkre,de utána ki vagyok cserélve,a türelmem hetekig határtalan.1 hetet sokallok,szerintem egy más időpontban szervezzetek egy hosszú hétvégét.
2012. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!