Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korában hagytátok...

Hány hónapos korában hagytátok/hagynátok otthon a Babátokat 8 napra külföldi utazás miatt?

Figyelt kérdés
A férjemmel mennénk kb. 8 napra külföldre nyaralni, de félek korai még itthon hagyni a Babánkat még ha maximálisan meg is bízom a szüleimben akik vigyáznának Rá. Kíváncsi vagyok mik a vélemyének....
2009. júl. 17. 13:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A tengeri levegő jót tesz a picinek. Én nem hagynám otthon. Mivan hogyha rájön az anyja utáni hiánya addig üvölt míg haza nem értek?
2009. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányomat 11 hónaposan, 5 napra utaztunk el. Ő olyan volt, hogy kezdettől fogva nagyon jól elvolt a rokonokkal, nem volt belőle lelki problémája. A kisebbik most 7 hónapos, vele viszont már nem menne ilyen zökkenőmentesen a dolog, szóval szerintem embere válogatja. Azt mondják, vagy nagyon kis korban (pár hetesen) viselik jól, amikor még szinte egész nap alszanak, vagy amikor már járni tudnak, mert akkor leköti őket a sok felfedeznivaló, kevésbé viseli meg őket a szülők hiánya. :)
2009. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Most még csak 3 és fél hónapos a Kislányunk, csak felmerült a kérdés hogy jövő februárban elmennénk külföldre, de én is úgy gondolom hogy ez korai akkor még és nagyon sok nap lenne. Mivel Afrikai ország, az fel sem merül hogy vigyük magunkkal.
2009. júl. 17. 17:47
 14/18 A kérdező kommentje:
Ráadásul onnan nem is az van hogy pikpak haza jövünk ha nem jól viselné.
2009. júl. 17. 17:48
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi visszük, vittük Afrikai országba is.
2009. júl. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ilyen kicsi korban is?? Repülőt hogy bírta? És az ottani klimát? Kaját vittetek gondolom? Ezeket csak kíváncsiságból kérdezem, azért mi valószínüleg nem visszük olyan nagy utazásra... egyenlőre én így gondolom legalábbis.
2009. júl. 18. 13:56
 17/18 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3 éves lessz a nyáron de fél napnál több idöre nem bíztam senkire. Egyébként nem lenne gondod ha pár napot a férjeddel kikapcsolottok te megteheted én nem.
2012. ápr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Doros ***** válasza:

Mi annak idején tudatosan szoktattuk hozzá a kislányunkat, hogy ott lehessen hagyni jól ismert családtaggal.

Később ez jól is jött, amikor nyugodtan tudtunk költözni és rendezkedni, akkor mentünk érte az egyik nagyihoz, amikor már nem kellett nagyobb bútordarabokat mozgatni, és kialakult kicsit a konyha is. Ekkor már 2 éves volt, de először pár hónaposan hagytuk ott egy kis időre, amikor elmentünk kicsit baba nélkül vásárolni.

2019. ápr. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!