Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit, miből, mennyit kell...

Mit, miből, mennyit kell vinni egy 2 hónapos babának egy hétre? Anyósékhoz mennénk Pestre, vonattal.

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

pelust, popsitörlőt nem érdemes cipelni, vesztek Pesten

ruhából attól függ, hogy fogtok-e mosni az 1 hét alatt, ha igen, akkor kevesebbet ,esetleg az ő mosóporából vigyél, ha nem azonos a családéval, ha nem terveztek mosást, akkor nyilán több ruha kell

lázcsillapító legyen, amíg dokihoz eljuttok, ha szükséges lenne

cumisüveg, ha nem cicizik, ehhez fertőtlenítő vagy sterilizáló, cumi, ha szereti

kedvenc alvósa,

ágya nem tudom lesz-e ,ha nem, akkor utazóágy, textilpelusok, fürdetőkrém, néhány játék, amit nézegethet, rágóka

2012. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

+lázmérő

esetleg bébihordozó, ha ott kocsival közlekedtek.

2012. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előzőnek


ha vonattal mennek akkor alapban nem tudnak vinni sok mindent (értem ezt a hordozóra, utazóágyra pl )


én 3 gyerekkel mentem Pécsre 5 napra

a 2 nagyobb vitte a saját cuccát :-)

a picinek:

babakocsi

napi 1 rend ruha + 2 pót mert hátha (én nem akartam ott mosni de ha nem gáz a mosás ott akkor max a felét vidd)

pelust csak 2-3db az útra megvettem lent a többit

1 cs popsitörlő

fürdető, popsikrém (mind kis kiszerelésű volt pl a DM-ben vannak picik)

úti takaró a babának max ha nem kell aláteszed

2 db textil pelus (büfinek stb...

cumi, cumisüveg ( ha kell...

ha tápszeres akkor vigyél egy receptet majd ott kiváltod

én nem vittem játékot sem alvós izét (2 hónaposan szerintem még nincs szüksége rá és van olyan baba akinek nem is kell ...


kiságy??? szerintem 1 hetet simán tudsz mellette aludni :-)

én befektetem belülre a fal mellé

de ha van egy nagyobb fotel amibe belefér akkor tedd abba és told az ágy egyik végéhez és arra feküdj te is


én voltak 6 hónapossal sátorozni is 2 hétre anno

és voltam 3,5 évessel és 8 hónapossal is :-)

2012. júl. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miután nyár van nem kell sok ruha. Legyen egy szép sétálós, két rugi aludni meg ha hűvösebb van. 4-5 body. Majd szépen a kezeddel kimosod minden este ami koszos.

Pelenka 10 db, aztán ott vesztek.

Vékony takaró, etetéshez való cuccok. Babakocsi, abban szépen el is alszik. Popsikrém, fürdető, lázmérő, gyógyszerek, pár textil pelenka kiskönyv (abban benne vannak a saját orvosotok száma, hogy őt is értesítsd ha van valami)

Anyóst meg kérd meg, hogy legyen vasalt törülköző, lepedő.

2012. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!