Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy az autóshor...

Honnan tudom, hogy az autóshordozót kinőtte a babám?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos, 69 cm és 7,4 kg körül van.
2012. aug. 2. 06:36
1 2
 1/12 Sókristály ***** válasza:
46%
Általában elég rövid az öv, egy idő után nem lehet becsatolni vele. Ez főleg télen jön el elég hamar a sok ruha miatt. Amúgy meg addig kényelmes, amíg a lába jól elfér (hiszen szembe van fordítva az ülésen), és a feje nem lóg túl a peremen.
2012. aug. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Onnan látni, hogy már kinőtte, hogy a lába túlér, vagy legalábbis elér a végéig. Utána már nem lesz kényelmes neki, mert a lába nem fog kényelmesen elférni az üléstől.
2012. aug. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A lába lóg túl az ülésen, s ha beteszük, akkor csak úgy tudja kinyújtani, ha feljebb teszi. Csak többen írták, hogy az nem baj. De nem tünik kényelmesnek.
2012. aug. 2. 07:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
a láb nem baj. Akkor nőtte ki az ülést ha a feje a fülénél jobban kiér belőle illetve ha a öv több mint egy ujjnyira a válla alól indul.
2012. aug. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem is akkor kicsi, ha a lába lelógó az ülésről, vagyis beleütközik a lába a kocsi ülésébe, nem tudja kinyújtani!
2012. aug. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem fontos, hogy lelóg a lába. A legtöbb gyereknek egy idő kilóg. Viszont 1 de inkább 1,5 éves kor előtt nem szabad menetirány szerint bekötni mert nem elég erős még a nyaka.
2012. aug. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Háttal ül, így nem lelóg a lába, hanem neki megy a hátsó ülés támlájának, így nem tudja kinyújtani
2012. aug. 2. 09:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
így értettem én is, de az nem baj. Az viszont veszélyes lenne ha nem háttal ülne. Én fiamnak is már rég így van a lába benne, de amíg nem növi ki nem cserélek, így a legbiztonságosabb neki.
2012. aug. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a lába nem baj! persze, hogy túllóg, az autósülésben pont úgy fog túllógni és azt is csak 1 éves kor után szabad megfordítani!

a feje számít, ha a feje túllóg akkor már nem ültetheted be! na meg persze ki is hízhatja, de azt is látni fogod, mert ne fogod tudni beletenni :)


szerintem egy átlagos testalkatú baba 10-12 hónapos korára növi ki a hordozót.

2012. aug. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi 7 hósan cseréltünk, de akkor már nem fért el benne téli ruhában, muszáj volt. 9 kiló volt akkor.
2012. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!