Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok, a babákat...

Mit gondoltok, a babákat zavarja, ha az anyukájuk hamisan énekel nekik?

Figyelt kérdés

Ismerősömnek borzsztó hangja van, ennek ellenére imád énekelni. Néhány hetes pici babájának is énekel, kíváncsi vagyok, a pici élvezi-e a dolgot:))

18L



2012. aug. 15. 18:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az én hangom borzalmas, páromé viszont nagyon is jó.

Engem szinte születésétől elhallgattat a fiam, akkor még csak az arckifejezésével, most már rám szól vagy befogja a számat.Az apjától viszont elvárja hogy énekeljen neki.

Mondjuk az biztosan közrejátszik hogy hiper érzékeny hallása van.Párom gitározik, és a fiamnak is nagyon tetszik a gitár, pár hónaposan már mindenáron pengetni akarta, ahogy tudta "pengette", alig egy éves volt kapott egy játék gitárt, miután borzalmasan szolt össze törte.3 éves korába kapott egy gyerek szintit, miután az is kicsit falsul szólt, az is a kukába landolt.

2012. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem brutál rossz hangom van, még akkor sem énekelek, ha egyedül vagyok, mert én magam is nehezen viselem :D

A gyerekeim ennek ellenére nagyon igénylik és szeretik! Így aztán kénytelen vagyok... :)

2012. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
:) úgy várom már hogy nekem is legyen gyerekem!:))
2012. aug. 18. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!