Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 7 hónapos lesz szept.1-j...

Babám 7 hónapos lesz szept.1-jén. Még nem fordult át. Mindenki rám hozza már a frászt, h ez nem normális. Oldalára fordul, tovább nem. Szerintem nem is érdekli mert nem is szeret hason lenni. Valami baj lehet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 18:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
39%
Szia! A kislányom 7 hónaposan (annak is a végén) kezdett el forogni, 9 hónaposan kúszott, 10 hónaposan felállt a kiságyban, majd másnap elkezdett mászni. 3 hónapos kora óta járunk Dévény terápiára. Jó, persze nem igyekezett a mozgással a babám, de mindig azt mondta a szakember, hogy nincs lemaradva a babám. Amúgy én lehet megmutatnám a helyedben az orvosnak.
2012. aug. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
19%
Úristen de kinyílik a bicska a zsebembe mikor valaki ilyen stílusban írja hogy KERESS EGY DÉVÉNYIST....... Hát könyörgöm 20 éve ki a lószar ismert ilyet hogy dévényis szent sz@r......! Álljatok már le....! MINDEN BABA MÁS hahóóó...! Nem kötelező 7 hónaposan mászni! Barátnőm kislánya olyan tempóban csinál mindent hogy lesek.... de ez nem biztos hogy jó...! Az én kislányom majdnem 8 hónapos volt amikor először átfordult.... de onnan aztán roham tempóban mentek a dolgok....! Kereken egy évesen elindúlt gyönyörűen stabilan...! A kis agyuknak is el kell jutni egy bizonyos szintre hogy meg legyen a mozgás koordináció..... Nagyon sok 9 hónapos látok tele prezurral az vajon könyörgöm miért jó??? Azért hogy anya vagánykodjon kéremszépen hogy az ő csemetéje megy 9 hónaposan! Szóval kedves kérdező nyugi van..... szerintem ha akar úgyis megfordul.... főleg ha minden más dolga rendbe van gondolok itt a hangok reagálására a szemmozgásra stb......!
2012. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%
Az oké, hogy kúszni, mászni nem kötelező ennyi idősen, de könyörgöm, forogni???azt már tényleg kellene, de köszi a lepontozást.
2012. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%

Elegendően nagy térben viszonylag kemény alapon fekszik mikor ébren van? Nem üldögél megtámasztva, ölben, esetleg babahordozóban vagy más ilyen vacakban, körülötte vannak a játékok és ennek ellenére nem próbálkozik az átfordulással? Én biztosan aggódnék.

Lehet hogy a jövő héten átfordul a babád, és egy évesen már szaladni fog, csak sajnos ez egyáltalán nem biztos, és látatlanban senki nem garantálhatja, hogy minden rendben lesz, csak mert sokaknál valóban így történt.

Másokkal ugyanis nem így történik, és ők joggal szidják a védőnőt, orvost, akárkit, hogy miért nem szólt, miért nem küldte neurológushoz a kisbabát. Pont ezek a problémák azok, ahol behozhatatlan idő vész el, ha tényleg gond van a gyerekkel, és csak várunk, mondván hogy minden baba a saját ütemében fejlődik.

Különösen ha a terhesség vagy a szülés körül is volt valami nehézség, még ha akkor azt is mondták, hogy szerencsésen megúszta a baba és ebből semmi károsodás nem maradt vissza, mutasd meg gyerekneurológusnak a kisbabádat. De szerintem akkor is megér egy vizsgálatot a dolog, ha semmi veszélyeztető tényező nem merül fel.

2012. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
MIÉRT KELL MINDENKIT LEPONTOZNI??????????????????????????????????????????????
2012. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!