Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panelban élő anyukák! Nem...

Panelban élő anyukák! Nem idegesít titeket, amikor VÉGRE elaludna délben a baba és akkor trappolnak lefelé vagy hangoskodnak a lépcsőházban? Csak nekem ilyen idegőrlő? Fel tudnám rúgni őket!

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 11:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
14%
Nekem tegnap a kocsiban merült álomba a gyerek. Egésznap nyüszitett a foga miatt erre jött egy őrült motoros, olyan erős hanggal. Rögtön felébredt. Hát akkor hírtele azt gondoltam, hogy jó donor lenne belöle.!
2012. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
59%

Emlékszem milyen rossz volt ilyen szempontból a panelban. A fölöttünk lakó öreg néninek kopogós gyógycipője volt és reggel 6-tól egész délelőtt folyamatosan fel-alá járkált, mint kiderült, minden nap takarított...

A másik lépcsőházban lakó falszomszédunk pedig csak úgy élvezte a szexet, ha artikulátlanul sikoltozott mellé és mivel ráadásul ketten vagy 300 kilót nyomtak a pasijával, remegtek a falak is az aktus közben :)

Jelenleg kertes házban élünk egy Bp. melletti kisvárosban. Én hülye azt hittem, hogy majd milyen csönd lesz. Aha, csak éppen a millió kutyát, a szárnyasokat és a kecskét-bárányt felejtettem ki a sorból! Annnyira jó érzés az, amikor a tartós kánikulában éjszaka végre sarkig tárhatod az ablakodat, hogy bejöjjön a hűvösebb levegő, erre elkezdenek ugatni a kutyák, a kakas pedig hajnali 3-kor már kukorékol...

Ja és szinte minden nap füvet nyírnak valahol, de a fűrészelés-flexelés-kalapálás is szinte mindennapos.

2012. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez sosem idegesített, mert nem értek egyet a "gyerek alszik, tehát legyen hullacsönd" elvvel. Így megtanulnak zaj mellett is aludni, ami nem rossz dolog, csak kicsit hosszabb ideig tart :) Mi a társasház legtetején lakunk, szóval felettünk nincs szomszéd, de van a szomszédban építkezés, vaslerakat, tűzoltóállomás, szóval mindig van zaj. Ez van, ezt kell szeretni. Amikor még otthon laktam, mi kisvárosban éltünk, mellettünk vonatállomás, szomszédban kakasok, és láncon tartott kutya, hozzászoktam. A kistestvéreimet viszont teljes csöndben altatta anyukám (képes volt húsba beletenni az öcsém epilepszia gyógyszerét, és átdobni a szomszéd kutyának, hogy maradjon csendben :S Szerencsére a kutyusnak nem lett baja), meg is lett az eredménye, akkor sem tudnak elaludni, ha ki van nyitva az ablak, és ciripel a tücsök...
2012. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kevés az esély arra, hogy valaha tanyára költözünk, ezért nem zavar mert úgyis hozzászokik idővel a gyerek. Így is lett. Amikor nyaralni voltunk, a szobánk a lift mellett volt, esténként volt élő zene - a lányom mégis nagyon jókat aludt :-)


Amúgy pedig több mint valószínű, hogy te is felébresztettél már akaratlanul pár babát.

2012. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
6%

Kertes házban élünk, de úgy látszik, akkor én is idegbeteg vagyok.:) A férjem szerelt fel egy kapcsolót a csengőhöz, így amikor alszik a gyerek, csak fogom, és lekapcsolom a csengőt, lehet nyugodtan rátenyerelni!:D

A szomszéd kacsáit, libáit, kutyáit, és gyerekeit nem tudtam még kiiktatni... :D

2012. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem, mindenkinek kötelessége tudni a lépcsőházban, hogy alszik a gyereketek? Akkor már ki se lehet mozdulni a folyosóra? Hát én ezzel baromira nem értek egyet. Aki társasházban lakik az kénytelen a zajokhoz hozzá szokni. Oké, van egy határ, de azért nehogy már ne lehessen kimenni a lakásból, mert máshol alszik a gyerek. Mi lakóparkban lakunk, és itt meg reggeltől estig kint ordítanak a szomszéd gyerekek a ház előtt, de ez van, nem tudok mit csinálni, nem mondhatom, hogy menjenek be, mert alszik a gyerekem.
2012. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én is sokat idegeskedtem ezen, nagyon zavart, de csak engem, mert a gyereket egyáltalán nem zavarta :D
2012. aug. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
emberek, tolerancia! másképp nem megy. ahol emberek élnek egymás mellet, ott ez van, és nem kell érte utálni egymást. ők is elhallgatják, ha a te babódra rájön a sírógörcs, neked is el kell fogadni, hogy a lépcsőházból bizony beszűrődik a röhögcsélés. arról nem is beszélve, hogy ők nem tudhatják, hogy a te babád éppen a délutáni szunyáját tölti. te még soha, de soha nem zavartál senkit akaratlanul? kizárt dolog.
2012. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Pont most költöztünk panelba. Felső szomszédnál szerintem nincs padlószőnyeg vagy nem tudom. Állandóan csapkodják az ajtót, visszhangzik az ő szobájuk is meg a miénk is. Felmentem szólni, hogy tessék már abbahagyni a dörömbölést, kalapácsolást hajnali fél 3-kor. Pofámba hazudott, hogy nem tőlük jön. Jelentettem őket. Kapnak először egy felszólító levelet. Ha továbbra sem javul a helyzet, akkor tovább viszem a dolgot. Miért kell állandóan elmennem otthonról, hogy ne durranjon szét a fejem a sok csapkodástól? Az nem zavar, ha egyszer-egyszer megtörténik vagy a gyerek rohangál, leejt egy játékot. De ez már nemtörődömség. Ezt nem tudom tolerálni.
2012. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ! Sosem suttogtunk. Sőt, amikor a falat átfúrták a gyerek mellett, ő akkor is aludt. De sajnos mostanában éberebben alszik, minden hirtelen, vagy hangos zajra felkel.

Tudom, hogy ez nem a más hibája, de azért idegesít, ha ne alussza ki magát, nyűgös, nem kell bemutatni.

Tudom, hogy nem áll meg az élet, mert alszik a gyerekem.


De: a lépcsőházban hangosan pofázást, röhögcsélést, trappolást sosem szerettem, bár régen nem a zaj miatt, hanem szimplán illetlenségnek tartom. Ugyanúgy, ahogy az utcán sem kiabálunk.

2012. aug. 18. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!