Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panelban élő anyukák! Nem...

Panelban élő anyukák! Nem idegesít titeket, amikor VÉGRE elaludna délben a baba és akkor trappolnak lefelé vagy hangoskodnak a lépcsőházban? Csak nekem ilyen idegőrlő? Fel tudnám rúgni őket!

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 11:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Anglia, sorhaz... Nalunk 4 hetig az egyik szomszed ujitotta fel a lakasat, ma a masik kezdte.Az autok a haz elott parkolnak, jonnek-mennek, uvolt a zene, 3 hazzal arrebb a vonatsin,...... Mar csak neha vagyok ideges, de a kislanyom egesz jol birja, ataludta a furast, az allvanyozast, stb Most 15 honapos es egyre kevesbe zavarjak a zajok.... Viszont babakocsiban nem alszik mar el...
2012. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
71%
És mit mondanál nekik, mikor felrugnád őket? Hogy hogy képzelik, hogy nem érezték meg telepatikusan, hogy a te pici babócád éppen most aludt el, és innentől kezdve kutya kötelességük lábujjhegyen suttogni, de inkább mozdulatlanul és nesztelenül maradni? Igaza van az egyik előttem szólónak, az élet nem áll meg attól, hogy a te gyereked éppen elaludt. Ha ez nem tetszik költözz el egy tanyára. Csak ott meg lehet, hogy a tücsök kezd el pont akkor ciripelni, amikor a gyereked elalszik, de majd azt is felrúgod.
2012. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hajnali fél 1 és üvölt az arab zene. Vége a böjtnek, ünnepelnek. Hát engem cseppet sem érdekel, de mit tudok tenni?
2012. aug. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Kertes házban lakunk, a második szomszéd legalább 5 éve építi a házát különböző mekkmesterekkel. Mi 5 éve költöztünk ide, és már akkor is ugyanúgy állt a házuk, mint most. Nem lakik ott senki, csak ideküldik az embereket, akik persze nem kímélnek senkit a környéken. Alvásidőben mindig a külső területre kerül a sor, hogy messzebbre szóljon a zaj:(

Egyszer nem bírtam tovább, ordítva átmentem. 2 hétig csönd lett, majd kezdődött előröl. És még mindig ugyanúgy áll a ház látszólag, pedig hetente 2-3 napig fúrnak, kalapálnak, flexelnek.:(

2012. aug. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Fontos a tolerancia, ha belegondolsz, a síró baba is idegesíti a többi lakót.
2012. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
66%
Nem gondolom, hogy a gyereked lábujjhegyen járna meg suttogna a lépcsőházban, meg nem sírna azért mert valaki alszik a házban! Tényleg nem körülötted forog a világ!
2012. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!