Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM Bababónusz kezdő csomag...

DM Bababónusz kezdő csomag Nektek mit tartalmazott? Teljesen felháborodtam rajta!

Figyelt kérdés
Két hónap múlva fog születni a 2. babám, és ma előregisztráltam, aminek megfelelően meg is kaptam a kezdő csomagot. Volt benne egy kis egyszerű babanapló, 2 db 15% vásárlás végösszegi kupon 8ezert Ft felett, 1 db Persil mosópor minta és egy Dave testápoló öregedő bőrre minta. (jegyzem meg nem vagyok még 30 éves sem, nem hiszem...) Se egy pelenka kupon, vagy törlőkendő minta, stb. Az 1. babámnál emlékszem sokkal jobb volt, csomó kupon, pelenkára, vásárlás végösszegre, C&A kupon. Borzasztóan csalódott vagyok, pedig rengeteg pénzt otthagyok a DM-ben havonta.:(
2012. aug. 21. 18:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg azért kaptál kevesebb kupont mert még nem született meg a babád,tehát ha meg lesz a pici postán fogsz külön kuponfüzetet kapni.Nekünk nem is lehetett előregisztrálni,mikor megszületett még az anyakönyvi kivonatot is be kellett mutatni.
2012. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
73%
Ha havonta egy fizetést költesz el ott, nem nagyon vagy rászorulva.
2012. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
59%

Hát ha te havi 50-70et költesz csak a DM-ben, akkor meg pláne nem értem mit sopánkodsz!


De hívd csak fel őket, had röhögjenek egyet!:D

2012. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ha többet nem mész be a DM- be akkor sem fog történni semmi, biztos nem fog tönkre menni. Mi lenne ha még ez sem lenne, nem kötelező a DM-nek ajándékot adni a kismamáknak... inkább örülj annak amit kaptál.
2012. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
64%

Azt hitted, több ajándékot kapnak a gazdagok? :D

Lehet, hogy gazdag vagy, de tudod sajnos észt nem lehet venni! :D

Boldog babavárást!

2012. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Pelenka, törlôkendô, popsikrém, bébikaja, mosószerek, takarítószerek, tisztálkodási, szépségápolási cuccok, viraminok, stb. simán összejön és semmi luxus nincs benne. De egyébként nem ez volt a kérdés, és semmi extrát nem vártam azon kívül, amit eddig is kaptam. Ha nem tudják már adni az eddigi kedvezményeket, akkor nem kell hülyíteni az embert véleményem szerint.

A hasznos válaszokat köszönöm, igazatok lehet, hogy majd késôbb még küldhetnek, de erre nem gondoltam. A többieknek meg csak :)))...

2012. aug. 21. 22:25
 17/30 anonim ***** válasza:
94%

Én is azt kaptam a csomagba amit te.Pedig nekem megszületett a babám. Nem elő regisztráltam.

Én is azokat vártam amiket szoktak adni de azok nem voltak benne.Mi is rengeteget megyünk,költünk a dm be.Szerintem tök jó két végösszegi kupon.

2012. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
67%
Az enyémben is ugyanezek voltak, de szerintem a Tiédben is benne volt a kuponos füzetke, abban volt a 15%-os kupon, bár az enyémben csak egy, Huggies, Libero, Pampers kupon, C&A 50%-os kupon, melltartóbetét kupon, stb. Én mondjuk nem előregeltem, hanem már megvannak a gyerekek. A 2,5 évesemre is megkaptam a 0-6 hónapos korig csomagot.
2012. aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 kíváncsicska ***** válasza:
82%
" db végösszeges kupon termékminták és a babanapló.A 0-6 hós kuponfüzet megszűnt Ők válaszolták egy levelemre
2012. aug. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Gyönyörűséges ***** válasza:

Jaj, jó nagy vita alakult itt ki...

H.szoboszlón lakok, nekem csak a baba születése után lehetett regisztrálni.

A csomagban való igaz, hogy nem sok minden volt, de a kupon füzet nagyon jó. C und A 50% kupon, pelenka kuponok, törlőkendő kupon, 1Ft laktoherb tea, 1 Ft Mam cumi... szóval nekem nagyon tetszett.. :)


Első gyermekes anyuka ( ahol korábban éltem nem volt DM csak rossmann, most jártam ott először)


Szerintem kérdezzetek rá, furi, hogy egyik üzletben ezt adnak a másikban pedig mást...

2012. aug. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!