Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM Bababónusz kezdő csomag...

DM Bababónusz kezdő csomag Nektek mit tartalmazott? Teljesen felháborodtam rajta!

Figyelt kérdés
Két hónap múlva fog születni a 2. babám, és ma előregisztráltam, aminek megfelelően meg is kaptam a kezdő csomagot. Volt benne egy kis egyszerű babanapló, 2 db 15% vásárlás végösszegi kupon 8ezert Ft felett, 1 db Persil mosópor minta és egy Dave testápoló öregedő bőrre minta. (jegyzem meg nem vagyok még 30 éves sem, nem hiszem...) Se egy pelenka kupon, vagy törlőkendő minta, stb. Az 1. babámnál emlékszem sokkal jobb volt, csomó kupon, pelenkára, vásárlás végösszegre, C&A kupon. Borzasztóan csalódott vagyok, pedig rengeteg pénzt otthagyok a DM-ben havonta.:(
2012. aug. 21. 18:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
72%
Én most júniusban váltottam ki a csomagot és volt benne 0-6 hónapos kuponfüzet és a kuponok 2013 júniusáig használhatók fel.
2012. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
84%
amikor én regisztráltam akkor megvolt már a babám. Azt hiszem áprilisban, amikor mindnekinek újra kellett regisztrálni. Akkor kaptam egy táskát benne sok sok papírral, ha jól emlékszem kuponokkal, de pár ét múlva kaptam kuponfüzetet a postán. Azt tudom h utána a 7 hósat később kaptam meg, de az is jött. Azok nagyon jó kuponok.
2012. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
82%
Most azért lettem lepontozva, mert kaptam kuponokat? Szerintem teljesen normális hangnemben leírtam, hogy mikor regisztráltam és mikor kaptam, nem kommentáltam semmit. Komolyan egyre borzasztóbb ez az oldal!
2012. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Tegnap regisztráltam a bababónusz programra, átvettem a kezdőcsomagot is. Az enyémben is ugyanezek voltak, amiket te is kaptál, kedves kérdező!


A többieknek írom:

a csomag tartalma: egy babanapló, egy Dove tusfürdő minta öregedő bőrre, egy persil sensitive mosógélminta, és 2 db 15%-os kupon 8-8000 Ft feletti vásárlás esetén! És ennyi! Én is csodálkoztam, mert mindenki írta, hogy kuponfüzet is van benne, ilyen-olyan kuponokkal, ingyenes cumi-kuponnal.... Ehhez képest, semmi. 8000 Ft felett egyszerre tuti nem fogok soha a DM-ben vásárolni...

2012. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Molly89 válasza:

én tegnap váltottam ki a csomagot a következőket tartalmazta:

babanapló

libero popsitörlő minta

libero babafürdető minta

kuponfüzet van benne 15% kedvezmény a vásárlás végösszegéből ha 8000ft felett vásárolsz

a kuponok közt van pampers pelusra 500ft kedvezmény libero popsi kenőcs nivea babafürdető dreft dm babylove-os termékekre kedvezményes kupon és még nagyon sokféle kupon ha valakit érdekel leírom pontosan mik és mire mennyi kedvezmény van

2013. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Akkor ezt figyeljétek :) Én ma kaptam meg. Két dolog volt benne egy kék helikopteres játszócumi 6 hónapos kortól (lányom lesz) és egy "utazik a család dm" matrica. Kész. Nem tudtam, sírjak vagy nevessek. Ennél a semmi is jobb, az legalább nem háborít fel. Legalább a babanaplónak örültem volna :(
2014. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Kedves 26-os válaszoló! Én ma váltottam ki és ugyanez volt benne. Úgy látszik a dm is spórol.
2014. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Reginacska válasza:
Én is tegnap kaptam a kezdőcsomagot, benne egy cumival és egy,, utazik a család "matricával. :)Ennyi
2014. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
100%
Úgy látom elég régi a legutóbbi hozzászólás,de hátha van akit érdekel,hogy most mit tartalmaz a csomag :) Ma váltottam ki Debrecenben, egy 12db-os Pampers Sensitive törlőkendő volt benne,egy színfogó kendő és egy babanapló.
2015. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
74%
Sziasztok! Ha valakit érdekel. Ma váltottam ki Pesten és egy babanapló, 12 db-os pampers sensitive popsitörlő és egy sárga kanálka volt benne a babának :-)
2015. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!