Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok borostyán...

Mikor adtatok borostyán nyakláncot gyermeketek nyakába először? Ha 5-6 hetesen már a nyakába van az baj?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen
2012. aug. 21. 19:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
31%
Akkor hajrá, add rá rögtön!
2012. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Azért, mert nem egyezik a véleményünk nem kell undoknak lenni!

További kellemes estét neked

2012. aug. 21. 21:18
 13/25 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapos korában tettem rá a fiamra, soha nem volt gond vele, nem piszkálta, nem szakadt el, elég erős, nem tudom elképzelni, hogy egy pár hónapos baba el tudná szakítani.

Már másfél éves, minden fogát megúsztuk sírás nélkül, lehet nem ettől, de ezt utólag úgysem fogom megtudni. :)

Csak akkor kell jobban odafigyelni, mikor együtt játszik több gyerkőc, mert szeretik egymás nyakláncát tanulmányozni. :)

2012. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%

3 gyerekem van- mindháromnak 2hós kora óta van a nyakán a nyaklánc.

a nagy közel 5éves, a középső 2.5 és a kicsi 8hónapos, mind a három a mai napig hordja(a nagy már több, mint 4.5éve!!!- nem hajlandó megválni tőle) - és még mind a három életben van!!! sose tépkedték, szaggatták, a nyakláncok ugyanolyan állapotban vannak, mint mikor rájuk adtam legelőször.(babaláncok természtesen)

:)

Nálunk bevált!

2012. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm! Ez is babalánc, de nem piszkálja, nem zavarja! :)
2012. aug. 22. 16:46
 16/25 anonim ***** válasza:
Azt nem tudtam hogy másra is való. Akkor már megtennéd hogy felvilágosítasz még mire jó egy ilyen lánc? Nem kötözködésből írom, csak kíváncsi vagyok.
2012. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én soha nem adtam rá a fiamra, és soha nem volt gond a fogzással :D
2012. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
A borostyán megkövesedett fenyőgyanta, borostyánsavat tartalmaz. A bőrrel érintkezve a testhő hatására illóolajok válnak ki belőle, melyek a véráramba felszívódva jótékony hatást fejtenek ki az egészségre. Nyugtató, fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, immunrendszert erősítő hatását évszázadok óta ismerik és használják.
2012. aug. 23. 18:26
 19/25 anonim ***** válasza:
Ezek után tényleg nem érzem jogosnak a 0%-t, amit kaptam. Amiket írtál hogy mire jó..nyugtató, fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, immunrendszert erősítő. Egy 5/6 hetes babának még nincs immunrendszere, tehát nincs mit erősíteni. Elvileg nincs gyulladás, mivel ilyen korban még tényleg nagyon ritka a fogzás. Nem hiszem hogy fájdalmai lennének, hacsak nem hascsikarás, de arra szerintem a tea, vagy a szoptató anyuka diétájának megváltoztatása jobb. Nyugtatásra pedig az anya vagy az apa karjánál nincs jobb. Még mindig azt mondom hogy ha használod is, 5-6 hetesen még tök fölösleges.
2012. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Lehet felesleges, de hozzászokik, hogy van valami a nyakába!

Nem én pontoztalak le, hisz a véleményem nem a pontokban fejezem ki, hanem leírom a gondolataim! Ártani nem árt neki, szereti, nem zavarja, nem piszkálja! A helye nem látszik meg a bőrén, és nagyon könnyű is!

2012. aug. 24. 09:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!