Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok borostyán...

Mikor adtatok borostyán nyakláncot gyermeketek nyakába először? Ha 5-6 hetesen már a nyakába van az baj?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen
2012. aug. 21. 19:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Te is ezt szoktad felvenni, amikor fáj valamid?


Érdekes, hogy milyen sokrétű a hatása, mégsem láttam még felnőtt ember nyakában, de nagyobb gyerekében, csak akkora babáéban, aki még nem tudja levenni, nem tudja elmondani, hogy le akarja venni.

2012. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Képzeéld én hordom!Vankét gyerekem őkis hordják,pedig a nagymár rég mondhatná,hogy anya vedd le mert nyom,fáj,rossz....

Ennek ellenére imádja!


Már választam azelső oldalonis

2012. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Igen van felnőtt méretben is! De attól, mert te nem hiszel benne, attól még létezik! Meggyőzni úgy sem tudunk róla, hogy igenis hatásos! De még jó, hogy nem vagyunk egyformák
2012. aug. 24. 12:09
 24/25 anonim ***** válasza:

én a 3 gyerekes vagyok, akiknek van lánca,

és képzeljétek, nekem is van, természetesen felnőttméretben, és nagyon szeretem.

Tesóm és a fia (5,5éves, 2hós korától nyakában van) is hordja, és más felnőttön is láttam már.

:)

2012. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
2012. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!