Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás: Jogom van...

Hozzátáplálás: Jogom van nemet mondani?

Figyelt kérdés
2 hét múlva betölti a babám a 4 hónapot, a védőnő+a gyerekorvos azt akarja, hogy kezdjem el a hozzátáplálást. A babám tápszeres (nagyon minimális anyatejet kap sajnos), minden nap van széklete, szóval ezzel sincs gond, így én nem szeretném most elkezdeni a hozzátáplálást, majd leghamarabb csak 1 hónap múlva. Szerintetek?
2012. aug. 22. 13:03
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :-) Akkor mondhatok nemet, amúgy is 1 hónap nem a világvége szerintem :-)
2012. aug. 22. 13:24
 12/21 anonim ***** válasza:
34%
Hát akkor vágja csak a pofákat. Mellesleg ő a munkájáért fizetést kap, azért mert dr. kezdődik a neve, még nem az atya úristen. Nem beszélve arról, hogy aki végigbukdácsol az egyetemen a puskái segítségével, abból is orvos lesz, csak mi nyilván nem tudjuk hogy melyik orvos hogy végzett. Csak azért mert ő így szokta, még nem kell úgy csinálnod.
2012. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%

szabad doki választás van

keress másikat


amúgy a te gyereket a te felelősséged a te nevelésed

mond meg h te nem így csinálod és kész beleszólásuk nincsen

max tanácsot adhatnak

2012. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

jaa még annyi

a fiam 8 hónapos koráig semmit nem fogadott el csak anyatejet :-) most 7 éves erős ügyes semmi baja

2012. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kislányom is tápszeres volt, minimális tejem volt csak, az is csak 4,5 hóig (napi max. 30 ml és akkor már örültem:-().

Én alig vártam, hogy kaphasson mást is a tápszeren kívül és a védőnő tanácsára 4 hósan elkezdtem adni Neki az almát.

Ha Te korainak érzed, várj, de én elkezdeném adni az almát. Én másfél hónapig csak gyümölcsöt adtam, utána kezdtem csak a zöldségeket.

2012. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hónaposan el kell kezdeni a tápszereseknek a hozzátáplálást, mert csak heti 2 doboz tápszert hajlandóak felírni.
2012. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Tápszert recept nélkül is lehet venni, csak drágább.
2012. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Miért fosztod meg ettől a gyereket, hidd el a doki jót akar.
2012. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Miért fosztja meg bármitől is? Még csak 3,5 hónapja született. Előtte az egész élet, hogy mindenfélét egyen. És ha a pici gyomra még nincs felkészülve a tejen (tápszeren) kívül másra? Persze sok babának semmi baja nem lesz attól ha 4 hónaposan almát eszik, de soknak meg igen. Nem kísérleti nyúl az a baba. Ránézésre meg nem lehet megmondani, hogy az ő bélrendszere érett-e már vagy nem. Most ugyan mi lesz ha 5 hónaposan kezd el kóstolgatni? Összedől a világ?
2012. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
25%
Én nem akarok kötekedni, de nem lehetne a tejed mennyiségét növelni valahogy? Inkább abban segíthetne a doki meg a védőnő.:) LLL-esek tudnak benne segíteni,még most sem késő!!!!! :))))
2012. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!