Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás: Jogom van...

Hozzátáplálás: Jogom van nemet mondani?

Figyelt kérdés
2 hét múlva betölti a babám a 4 hónapot, a védőnő+a gyerekorvos azt akarja, hogy kezdjem el a hozzátáplálást. A babám tápszeres (nagyon minimális anyatejet kap sajnos), minden nap van széklete, szóval ezzel sincs gond, így én nem szeretném most elkezdeni a hozzátáplálást, majd leghamarabb csak 1 hónap múlva. Szerintetek?
2012. aug. 22. 13:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyerekem szopis-tápszeres volt, 4 hónapos korukban apadt el a tejem végleg. (utolsó: ennyi idősen már késő a mennyiséget növelni, ha 30 mili, akkor 30, nem lesz több, ha fejen állsz akkor sem. Azok a nők tudják szaporítani, akiknek amúgy is van tejük)

A nagyot 4 hónaposan el is kezdtem hozzátáplálni, őt érdekelte a kanál, elsőre nagy mennyiségeket evett.

A kicsi szintén 4 hónaposan lett tápszeres, nála vártam 6 hónapos koráig. Nem nyitotta a száját, alig akart enni, nem akartam erőltetni.

A babára hagyatkozz! Amit a doki mond, az egy javaslat, nem szentírás.Ha nagyon szívóznának, mondd nyugodtan, hogy igen elkezdted, kapott almát, és kész. Nem fognak ott állni az ablakban, hogy megnézzék:)

2012. aug. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!