Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok ebben a nagy...

Mit csináltok ebben a nagy melegben, addig amíg nem lehet a játszótérre lemenni?

Figyelt kérdés
15 hónapos a kisfiam és nem tudom mit csináljunk ma délután. Budapesten lakunk a XI. kerületben és nem találok semmi jó a környéken. gondoltam játszóházra vagy valami hasonlóra. Még csak most tanul járni, kézenfogva, az egyik kezét fogom, akkor nagyon szépen sétál, így nem tudom a játszóház mennyire lenne jó ötlet. Van valami programajánlatotok? A játszóterek nagyon naposak, oda csak 17 óra után lehet lemenni.

2012. aug. 22. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

A játszóházaknak van ilyen elkülönített babás részlegük kicsiknek. szóval jó ötlet lehet.

aZ ELEVENPARKBA IS VOLT egy ilyen rész, az hozzátok közel van.:)

Imádni fogja.:)

2012. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minap kérdeztem ilyesmit, a sok választ alig győztem olvasni. Van ilyen :(

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

REmélem, legalább innen szemezgethetek valami jó ötleett.

2012. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jót nevettem a 2. válaszon :)


Én reggel 9-kor indulok neki a kisfiammal (ilyenkor kint még frissebb a levegő, mint bent). Gyors piac - bolt, majd kimegyünk a játszóra, ami NAGYON árnyékos. 11-re otthon vagyunk.


Óhhh, most olvastam az utolsó mondatod :( Akkor játszóház, hisz' mászva is tud játszani + vannak játszóházak, ahol van homokozó.


16:00 után kiszoktunk menni a strandra.


Építs neki otthon "bunkert" - imádják!!! 2 szék közé feszíts ki egy pokrócot: és kész a szuper sátor. Én egy matracot szoktam "V" alakban kettéhajtani - és azt terítem le egy pléddel - ki sem akar onnan jönni a 17 hónapos kisfiam :)


Nyár közepén vettem egy virágpermetezőt - azzal szoktam locsolni Őt itt bent

2012. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!