Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt valaki aki Szegeden...

Van itt valaki aki Szegeden szült és korababa lett?

Figyelt kérdés
Ott lehet lenni újszegeden vagy csak etetni lehet bejárni? Anyaszálló? Bármi érdekel. Köszi!
2012. aug. 23. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Szegeden szültem 36hetesen!Újszegeden az anyaszállón csak akkor lehetsz ott ha már szoptathatod a babát!Szegedi vagy akkor szerintem be lehet járni etetni!Én Bajai vagyok és mivel vidéki vagyok így ingyen volt az anyaszálló nekem!Te nem tudom hova valósí vagy?Szegedi?

2012. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hugomat ma császározták 35+1 hetesen, holnapig altatják. Babát átvitték. Egészséges csak pici. 1970/44. Szegedi de friss császárral buszozni?! Kocsi nincs. Elég szarul van ez megoldva Szegeden. Kb meddig szokták bent tartani a babákat? Súly, hét függő?
2012. aug. 23. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,hogy ha a baba eléri a 2500 súlyt akkor haza lehet vinni persze ha nincs semmi baja!Van teje nem tudod?Mert ha nincs inkubátorban a baba és nem kap infuziot akkor szoptathatja az anyaszállón.Szegeden a tesód hol fekszik a gyermekágyasnál?Én ott voltam és mivel vidéki vagyok megengedték,hogy addig maradjak ott amíg nem szólnak,hogy szoptathatok!Gratulálok a tesódnak!
2012. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!