Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ilyenkor mit valaszolnatok?...

Ti ilyenkor mit valaszolnatok? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 honapos mult, es nemreg kezdtuk a hozzataplalast. Baratnom kislanya meg csak 2 honapos de mar 5 hetes koratol tapszeres lenne, de nem adnak neki mert draga, igy tehentejet kap felvizezve, plusz bebikajat kap mar ebedre es vacsira tejbegrizt, es amin en kiakadtam hogy a keresztelo utan tortat evett a picikeje. Nemreg kerdezte tolem hogy mit kap mar az en kisfiam, es mondtam hogy mi meg csak nemreg kezdtuk a hozzatapit, erre o szinte lehurrogott hogy miert ilyen keson, kioktatott hogy mit hogyan kell, meg hogy mit ehet meg mit nem, mert hogy az o babaja igy meg ugy. Eleg kitero valaszt adtam ra, hogy ne bantsam meg, pedig szivem szerint megmondtam volna a velemenyem hogy igen rosszul csinalja, de semmi jogom beleavatkozni az o nevelesi dolgaba. De akkor o miert szol meg engem es miert oktat ki hogy en mit hogyan csinalok???

Ha legkozelebb talalkozom vele, es ismet felhozna a temat, ti mit valaszolnatok??? Hisz ha kerek perec megmondom akkor csak megsertodne.


2012. aug. 27. 16:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A mi korosztályunkat (30as) is ezzel etették

2hónaposan már hozzátápláltak , a tejbegríz hígan ,tehén tej felezve+ akkoriban a oriza tápszer ingyen ... ment a főzelék etetés és húsleves 3 hónaposan...

Nem mondom hogy ez a jó de én nem ítélem el.

Én szoptatok még bőven pedig 1 elmúlt, és 5 hónapos kortól kezdtem gyümölcsöt adni mert szezonális volt .Ki hogyan gondolja.

Nem méreggel eteti !!!

2012. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolso- igazad van, es nem is azt mondtam hogy megszoltam erte, sot vegig hallgattam. Nem szoltam bele, hisz az o dolga, de az hogy en maskent csinalom es o szol meg engem, na engem ez bosszant. Az biztos hogy nem mereggel eteti, na de nem biztos hogy jo ez a babanak.
2012. aug. 28. 12:17
 13/14 anonim ***** válasza:

11-es válaszolóval értek egyet.Én nem voltam hajlandó szopizni babaként sőt a tápszert sem ettem,így születésemtől pépes kaját és tehéntejet kaptam,az égegyadta világon semmire nem vagyok allergiás,nem vagyok beteges,nem úgy mint a mai "agyonvédett" gyerekek!Kislányom sajnos 1 hónapos korától tápszeres,bár én nem adok 1 éves koráig tehéntejet,véleményem szerint nem lenne tőle semmi baja.

A probléma inkább az hogy az ismerősödnek sincs semmi köze hozzá Te mivel eteted a babádat,beszólnia meg pláne nem kellene!

2012. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%

Szegény Baba :(

Állítsd takarékra a csajt, semmi köze hozzá, hogy mit hogyan csinálsz!


Sajnálom szegény gyereket, remélem megússza olcsón.


Aki meg azzal jön, hogy őt is fajidegen cuccokkal tömték születése óta, az ugye azt is tudja, hogy a táplálékallergiák és intoleranciák akár 50-60 évesen is jelentkezhetnek!


Egy védőnőhöz/orvoshoz jártok? Szerintem kutya kötelessége minden szülőnek segíteni, megkímélni egy babát attól, hogy szeméttel tömjék.


Amúgy a babakaja drágább, mint a tápszer :(


Na tutira le leszek pontozva... "Szólj igazat, betörik a fejed" :D

2012. aug. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!