Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám házilag megoldani?

Hogy tudnám házilag megoldani?

Figyelt kérdés
Töltöttem le pár mondókás könyvet.Ha kinyomtatom,utána hogy tudnám megoldani,hogy kislányom is tudja lapozni és ne tépődjenek,gyűrődjenek a lapok?mibe tegyem,vagy hogy csináljam?
2009. júl. 27. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Papírboltokban olcsón lehet kapni "lefűzhető genotherm tasak"-ot, ebbe belecsúsztatod a kinyomtatott lapokat, megbízhatóan védik a maszatos kis kezecskéktől! :D


Vehetsz hozzá lefűző dossziét, amiben a lapokat tárolod, cserélgetheted, bővítheted.


Hipermarketekben is megveheted (Cora, Auchan, Tesco), iskolakezdés előtt még olcsóbban is megveheted, 100 db-os csomagokban.

2009. júl. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs, linket is akartam betenni, de elfelejtettem :


[link]

2009. júl. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Másik lehetőség : lamináló fólia + laminálógép


[link]


A lamináló fólia közé tett papírlapot egy laminálógépen kell átengedni, ami magas hőmérsékleten fóliázza a lapot.


[link]


Ezeket a laminált lapokat is lefűzheted egy gyűrűs dossziéban, mondjuk ebben az a jó, hogy nem csúszkál benne a papírlap, hanem fixen rögzítve van, jobban olvasható a tartalma.


------------------------


Ha jól kiszámolod (kinyomtatás, nyomtató-festékek, fóliák, gyűrűs-dosszié, stb) olcsóbb lenne készen megvenni a gyerekednek a mesekönyveket, mondókás-könyveket... :-[

2009. júl. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Hát,lehet,hogy megvenni tényleg olcsóbb lenne:/
2009. júl. 31. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!