Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam verekszik, ha más...

Kisfiam verekszik, ha más gyerekekkel van, főleg ha nem engednek meg neki valamit! 19 hónapos. Mit csináljak, hogyan kezeljem a dolgot?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
ne enged neki,szólj rá,ha nem áll le vidd el a gyerekektől.Majd rájön hogy ha verekszik nem játszhat más gyerekkel.Vagy max. a nagyobb gyerek majd letöri a szarvát!
2012. aug. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegnap homokoztak az unokatesókkal és egy 3 éveshez vágott oda egy játékot, aztán meg egy 5 évesnek a fejét kezdte el verni fém kanállal. Elhoztam onnan, persze az enyém is sírt, de hiába mondom, hogy nem csak azért is! :(
2012. aug. 30. 08:00
 3/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok.mindig így viselkedett?Nekem egy 5 éves fiam van és egy 14 hónapos lányom .Mikor a kislány megtépett vagy a tesót verte vagy vissza húztam a haját vagy rávágtam a kezére ,sose hagytam...hajhúzást simán abba hagyta mivel ha vissza kapta neki is fájt ez volt a veréssel is,vissza adtam vagy én vagy a fiam így nem igazán verekedett....
2012. aug. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen. Ez egy 2-3 hónapja van így. És hidd el, már én is rávágtam emiatt a kezére. De viszont ha visszaadta neki a kisebb gyermek (3 éves), akkor meg kinevette.
2012. aug. 30. 08:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Így vezeti le az adott feszültségét, hisztijét. Az én kislányom 14 hónapos de ő nem mást hanem magát üti ha nem engedünk meg neki valamit, vagy ha olyan gagyarászik neki aki nem szimpatikus neki. Ez talán még rosszabb, mert míg te elhozod az adott gyerek mellől ő saját magának mindig "kéznél"van. Eddig az volt a módszerem hogy ha nem veszem észre nem csinálja..... nem vált be :( Most ha meglátom hogy oda csap magának (ált. fejre) Akkor arra a kezére kap amelyikkel csinálta. Én pedig azt mondtam nem fogok rá csapni soha :( de be kell látnom az én kislányom a nem szabad, ne csináld, NEM, vezényszavakra fittyet hány. Szóval nevelni nevelni nevelni.........
2012. aug. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!