Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsi, merjem nyugodt szívvel...

Bölcsi, merjem nyugodt szívvel beadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is köszi, hogy rákattintottatok.

Az a helyzet áll fent, hogy 11 hónapos kislányomat be kell adnom a bölcsibe, de mivel GYED-en vagyok, ezért csak megőrzésre veszik be, 400ft/ÓRA. Nagyszülőkkel nem lehet megoldani, nem érnek rá, a mi nagyszüleink pedig már nagyon idősek. Heti 4 napra menne, de ez a 400ft nagyon sok, pláne ha havi szinten nézem+étkezés, tehát meghaladja bőven a GYED-et. Ez az anyagi része, ami most nekünk nagyon sok.

Nagyon nagyon féltem a picit és neki biztosan könnyebb lesz, mint nekem, de lelkiismeret furdalásom van, hogy el kell válnom tőle.



2012. szept. 2. 12:07
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztató szavakat! :) Örülök, hogy vannak még olyanok, akik nem ítélnek el ilyen miatt, tény, hosszú távon érdemes gondolkozni. Egyébként bölcsis voltam, és szerettem. Nekünk csak egy baba van, és marad is, szeretnénk neki aztán tényleg mindent megadni! Azt viszont észrevettem, hogy rengeteg itt az olyan anyuka, aki viszont inkább sorra szül 3-4 gyereket, volt egy kérdés, már nem emlékszem melyik, és nem mostani, hogy inkább szül, minthogy el kelljen menni dolgozni, és hát mert az adókedvezmények, stb. - ilyenek lepontoznak, megszólnak, irigykednek, mert rájönnek, hogy ez nem életcél.
2012. szept. 2. 16:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!