Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Túletettem a babámat.

Mit tegyek? Túletettem a babámat.

Figyelt kérdés
Mellgyulladásaim voltak, és elég jól leapadt a tejem, úgyhogy pótlást kapott. Persze sokat adtam neki, és mivel ő sem, és még én sem (első gyermekem) tudjuk hol a határ, túletettem. Most kezd helyre állni a mellem, talán megindul a tejtermelés. Tegyem inkább többet mellre? Vagy hogy lehet ezt átvészelni, mert nem tudom, hogy mennyit szopizik ki.
2009. júl. 28. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:

attól függ, h mennyi idős. gondolom tápszert adtál neki, annak a dobozán ott van, h kb mennyit esznek.

kibukja majd, ha sok neki.

fejd a melled, és fagyaszd le addig.

2009. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mekkora a babad? mibol gondolod hogy tuletetted?
2009. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma voltunk tanácsadáson, és az orvos mondta, hogy nagyon túl van terhelve a hasa. 8 hetes 2900 g-al született és most 4600 g. Sokat bukik is. Gondolom az a felesleg neki, ugye?
2009. júl. 28. 12:39
 4/7 anonim ***** válasza:
az a felsleg igen. de most tápszerezed? mennyi csinálsz neki?
2009. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen tápszert kap a szoptatás után pótlásnak. 30-40 ml-eket szokott megenni plusszba. Ha többet tenném mellre, lehet pótlás sem kellene, és a tejem is jobban megindulna, nem? Keltsem fel 1,5 óránként?
2009. júl. 28. 12:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt írja mindenki, hogy anyatejjel nem lehet túletetni,csak abból gondolom, hogy a felkeltés jobb megoldás lenne.
2009. júl. 28. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 8 hetes és anyatej mellé kap tápszert is, 2870-nel hoztuk haza és most 4700 körül van a súlya. Az én védőnőm azt mondta,jó húsban van, de nem duci. Én is aggódtam, hogy túletetem, mert összevissza eszik, van, hogy fél óránként, persze ilyenkor tápszert, de azt hiszem azért van, mert nem lakik jól a tápszertől sem (BEBA HA START).

Most akarok majd újat feliratni. Egyébként, ha sokat evett, bukni fog, ha nagyon sokat, akkor hányni is.

2009. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!