Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan győzzem meg a 4 hós...

Hogyan győzzem meg a 4 hós gyerek anyukáját, hogy ártalmas a tehéntej ebben a korban?

Figyelt kérdés
Megőrülök! Barátnőm egyik napról a másikra tejéntejre váltott, mondván pókhálót talált a tápszerben és soha többé. Már érveltem, mutattam cikket hogy mennyire ártalmas, és tisztán adja, napi 6x 240ml. 2 hét alatt 1 kg hízott a fia aki már 8200g. Hogy vegyem rá, hogy rossz úton halad. Hozzáteszem, a gyereknek MOST semmi baja, se kiutés se más, de mi lesz később ha gond lesz. Már úgy érzem tolakodásnak veszi, ha felhívom és mondom neki, egyáltalán bele szólhatok még?
2012. szept. 4. 08:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Hihetetlen, hogy mennyi primitív, kötegedő és korlátolt anya, ember van ezen az oldalon, akik jobbára csak a lepontozással tudják kifejezni nemtetszésüket. Semmi hajlandóság nincs bennetek, hogy elfogadjátok, van aki a sok éves tapasztalatra hagyatkozik, van aki csak a modern elmélteteket tartja elfogadhatónak.

De miért kell ítélkeznetek egymás felett? Miért nemm lehet a másik meggyőződését elfogadni? Csak az lehet jó, ahogyan ti csináljátok? Akik esetleg a saját tapasztalataikra építenek azok már szar anyák? Elítélendő, szidnivaló emberek? Gondolkozzatok már el magatokon a nagy unalmatokban...

2012. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Itt nem mi vagyunk akik belekotyogunk más dolgába kéretlenül és senki nem illette a másikat ilyesmivel amit állítasz ,neked kéne pihenned.Nagyon gáz.

Én elfogadom ha valaki másképp csinálja de számomra akkor sem hasznos a válasz,ennyi. Nem kéne úgy felszívnod magad a pontozáson...

2012. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hmm, kedves vagy :) Én azon húzom fel magam, amilyen stílust itt egyesek megengednek magugnak. Nem, nem feltétlenül rád értettem. És szerintem nem attól hasznos vagy haszontalan egy válasz, hogy te egyetértesz-e vele. Itt az lenne a haszontalan, ha valaki azt válaszolta volna valaki, hogy "kedvenc színem a kék" például...
2012. szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem aki ilyen kérdésre válaszol az valahol tudja, hogy le lesz pontozva..Legalább is itt évek alatt én már elfogadtam.

Felesleges ezen felhúzni magad..

2012. szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én pedig egyetértek a kérdezővel, ez igenis rossz, pláne, ha bolti tejről van szó! Ha más nem, az rá a példa, hogy a gyerek 4 hónaposan több, mint 8 kiló!!! Borzasztó, de sajna nem lehet mit tenni, ha a barátnőd nem fogadja meg a tanácsodat.
2012. szept. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!