Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fogja átaludni végre az...

Mikor fogja átaludni végre az éjszakákat?

Figyelt kérdés

A kislányom holnap lesz 11hónapos. Már mindent eszik, de még szopizik reggel, este(ezzel alszik el), néha napközben is kéri még, de ez ritka és természetesen éjszaka. Talán 3-4szer fordult elő születése óta, hogy átaludta az éjszakát :( Általában 2szer ébred, de mindig más időpontban. Amikor felsír adok neki vizet amit mindig elfogad, ezután próbálkozok a cumival, van hogy visszaalszik de legtöbbször tovább sír egészen addig ameddig a cicit nem kapja meg. Az a szerencse, hogy amint jóllakik már alszik is vissza, nem "kell" hosszú idő hogy visszaaludjon.

Valaki volt már így? Mivel próbálkozhatnék még?


2012. szept. 8. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
20 hónapos korától aludta át az éjszakát. Éjjel 1-2x kelt cicizni, és aludt tovább. Addig nem kellett neki se a cumi, se a víz. Ha nem adtam neki cicit, annyira sírt, hogy már szinte belekékült a kis arca az üvöltésbe. (ez 1x fordult elő, többet nem is próbálkoztam). Ráhagytam. Egyik napról a másikra aludta át.
2012. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16 hónaposak vagyunk.Ugyanez a helyzet.Kitartás!
2012. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 alaszka ***** válasza:
100%
15 hónapos az én lányom, ugyanígy vagyunk mi is, annyi különbséggel, hogy ő még 1x sem aludta át az éjszakát...Első lányom is két éves körül volt, mikortól már nem ébredt fel éjjel. Nincs ötletem nekem se, még várok, hátha ő is majd magától elhagyja a keléseket.
2012. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszer egy ejszakat ataludt a fiam het honaposan.14 honapos kora ota pedig az ejszakak 95 szazalekat.Mondjuk inni felkel, de ott van a fejenel en csak reggel latom, hogy ivott.

Kitartas!Le fog szokni a cicirol.

2012. szept. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 15 hónaposan gondolt egyet, azóta alszik éjjel. Előtte próbáltam én mindent, semmi nem vált be.
2012. szept. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27 hónaposom még soha a büdös életben nem aludt át éjszakát :(((((((((((
2012. szept. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16 hónapos a lányom és alapjáraton kb. havonta 1-2 éjszakát alszik át teljes egészében, általában egyszer ébred fel, kivéve persze, ha beteg, vagy jön a foga, olyankor iszik egy kis vizet és könnyen vissza lehet tenni, minimális ringatás után.
2012. szept. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!