Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Roszz időben, amikor nem is...

Roszz időben, amikor nem is megyünk ki a lakásból, miket csináltok 10 hónapos körüli babátokkal?

Figyelt kérdés
nagyon eleven a gyerekem, sokminden még nem köti le és ismerőseink sincsenek, akikkel összejárhatnánk. elég jól elvan itthon, de érdekelnének ötletek. olvasni még nem tudok neki, mert a könyvet darabokra szedi, építgetésnél is a rombolót játsza, ...

2012. szept. 14. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem is 10 hós a gyerekem, hát nagyon nehéz a házban vele. Én csak akkor nem megyek ki vele ha esik, ha hideg van, felöltözve kimegyünk, muszáj nem bírni vele.

Bent: az nem baj ha rombol, majd később fog csak alkotni. leülök vele a szőnyegre játszani, teljesen mindegy h mivel csak vele legyek, amíg főzök, addig el van a járókában. És most biztos kapom majd a lepontozást,volt hDVD-t néztünk,szólt a háttérben, néha oda nézett. Ha a konyhában van dolgom, etetőszékbe teszem,imád műanyag dobozokkal játszani. Énekelgetek neki, könyvet nézünk (kemény laposat).

2012. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

most egy kicsit jobb:) én is ezeket csinálom vele.

a tévéhez csak annyit, hogy mivel én nagy tévés vagyok, mindig megy és a fiam a sorozatok zenéjére teljesen beindul, a reklámokért meg nagyon odavan:)

2012. szept. 14. 13:27
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Nincs olyan hogy rossz idő , az időjárásnak megfelelően kell felöltözni és go.
2012. szept. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

esőben nem éppen jó bármit is csinálni!

a babakocsiban nincs el, ha éppen mozoghatnéka van, a játszón meg nem ültetem be a vizes hintába!

2012. szept. 14. 13:32
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

nincs mit csinálni? dehogynem! esőkabátot, gumicsizmát adj rá és irány csiganézőbe! enyém 3 éves de még mindig ki kell mennünk a töltésre ha esik, imádja nézni ahogy vonul a csiga raj :D kicsi korában meg főleg, volt, hogy 1,5 órán keresztül álltunk a tökig érő sárba mert csigaaaa :D

de ha mást nem, a heti bevásárlást is megejthetitek, míg eljuttok a közértig csak elvan a babakocsiban vagy autóban, az is sokat számít ha fél órát kimozdultok, már könnyebb vele a nap hátralévő része :)

nekünk az elmúlt 3 éveben nem volt olyan nap, hogy ne mozdultunk volna ki egy kicsit, nem kell bezárkózni egy kis esőszitálás miatt ! :)

2012. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
najó, a bevásárlás az mindig megy, de nem mindig élvezi. 10 hósan meg még nem rakom le a pocsojához, mert belefekszik és még nincs esőanorákja:)
2012. szept. 14. 13:40
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
1-es vagyok: 10 hós gyerekkel aki nem tud menni, de állandóan mozogna (mászna) nem igazán megyek ki csigt nézni gumicsizmába...
2012. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha esetleg van játszóház a körnéken, akkor elviheted, tud ő ott mászni is a szőnyegeken:) Egyébként én esőben is kiviszem legalább egy fél órára sétálni a babakocsiban. Érdekes, hogy akkor pont elvan benne..:) Egyébként kínlódás a köbön.. megértelek. Próbáld kivinni valahogy.
2012. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és a TV enni idősen nagyon kártékony még az idegrendszernek. A villódzó fényhatások, hirtelen képváltások kárt okozhatnak. Komolyan mondom. Nem jó, ha nézi. Nálunk a meselemez bejött még.
2012. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

mi mosunk, teregetünk, tornyot építünk (imádja lerombolni). Eldugok neki mindent egy dobozba, azt pakolja. Kiszedi a fiókokat, a konyhaszekrényből az edényeket, mindent. Nincs járókája, az etetőszékben nem marad meg, a papírt csak tépkedi és eszi :)

Ja, fogócskázni szoktunk még. Én kergetem, ő meg örül neki. Meg kukucsozunk.

Én meg pakolok utána...

2012. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!