Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mehetek el a kisfiammal...

Mikor mehetek el a kisfiammal együtt vásárolni (gyors bevásárlásra gondolok)? A babóm kedden volt 2 hetes. Sajna apa nem tud mindig elmenni, s ez a kiszolgáltatottság már az idegeimre megy.

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 09:22
1 2
 11/17 anonim válasza:
38%
Szia! Tavaly augusztusban szültem. Én 3 hetesen vittem először sétálni és kb. 5 hetesen vittem a Tescoba. A babahordót betettem a bevásárlókocsiba, a kislányom pedig az egészet végigaludta. Tettem rá egy vékony takarót, a klíma miatt + egy kissapit. A lelkemnek pedig nagyon jót tett amikor megdicsérték hogy milyen szép. Nem lettünk betegek a többi embertől, az első náthát a gyermekrendelőben szedtük össze.
2009. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%
Hát! Eléggé a valóságtól elrugaszkodott ötleteket kaptál. Hozzáteszem, 2 hónapos koráig én még a sarki kenyereshez sem vittem be, viszont nekem volt segítségem, meg tudtuk oldani. Ezért írtam, hogy a kényszer nagy úr! Gondolom, ha másként le tudnád bonyolítani, nem kérdezted volna, mit csináljál, illetve a kérdésben semmiféle nagyáruházról, plázáról nem volt szó!! Én akkor is azt mondom, hogy tejért, kenyérért be tudsz futni.
2009. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Miért kapott a valóságtól elrugaszkodott öteleteket? A netről rendelés el van ruaszkodva a valóságtól?
2009. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Szerintem egy fél kiló kenyeret, és egy liter tejet nem fog senki netről rendelni, főleg, ha mondjuk Markotabödögén lakik! (bocs az ottaniaktól). Nem támadólag mondom, tényleg, a fővárosban ez biztos bevethető, de....
2009. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hol laksz? Markotabödögén? Akkor én kérek elnézést.... ha nem, akkor tényleg szívből ajánlom a netet.
2009. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Netet?

Uramisten...és még azt hittem hülyeség,hogy főzzünk játszóteret.

És amikor orvoshoz kell vinni?Vagy írjunk e-mailt,hogy jöjjön?


2 hetesen már el lehet kezdeni kivinni,szoktatni a levegőhöz.Könyörgöm nyár van!!!Még ha egy téli babára mondanátok,hogy ne vigye ki,mikor tombol az influenza...de most?

Míg kenyérért,tejért...stb. leugrasz üzletbe,nyugodtan viheted magaddal.Tűző nap ne érje,és persze ne legyetek sokáig.

2009. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy kiló kenyeret meg tejet nem fog az ember internetről rendelni okostojás....! amúgy meg nem hiába 6 hét a gyermekágyas időszak, amikor a baba szervezete is regenerálódik, feltöltődik, erősödik, kifejlődik az immunrendszere. Más levinni sétálni a friss levegőre és más egy zsúfolt boltba, ahol akármikor bárkitől elkaphat akármit!
2009. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!