Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan menthetjük meg ezt a...

Hogyan menthetjük meg ezt a babát?

Figyelt kérdés

A történet úgy kezdődik, hogy van egy szomszédom, aki rettenetesen bánik a kisbabájával.

Nem igazán tartjuk a kapcsolatot, de a falak papírból vannak és nap mint nap hallom, mit művel ez a minősíthetetlen nőszemély.

Mikor a férje reggel elmegy dolgozni, azonnal bevágja a gyereket az ágyba, délben kiveszi, gondolom megetetni, utána 5ig újra sír kisebb-nagyobb megszakításokkal. Akkor ér haza a férj kb.

Mikor a baba fent van, mást sem hallok, csakhogy "kuss", meg "nem", "dugulj már el". Simán áthallok mindent, mert ez a vadbarom (már elnézést) ordít. Ez megy mióta a baba megszületett, kb fél éve.

Abban sem vagyok biztos, hogy nem üti.

Onnan tudom, hogy a gyermek ágyban van, mert mikor megszületett átmentünk köszönteni és az ő ágyacskája az én falamhoz van téve közvetlenül.

Hétvégente pedig ők a mintaszülők, a csecsemő az anyja kezében, járkálnak mindenfelé mintha tökéletes lenne az élet.

Feltételezem, hogy a férje semmit sem tud.

Mit csináljak? Hangfelvételt?

Hogy tudnék segíteni? Ha a férjének szólok, el fogja hinni?

Segítsetek, segítsünk ezen a kisbabán!


2009. júl. 31. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is előbb a férjel beszélnék. Lehet, hogy depis lett a kismama és ha a férje megtudja, tudna rá hatni. Ha a védőnőhöz mész előbb, nem biztos, hogy nem tesz durva lépéseket és rögtön elvennék tőlük. Csak azt mondom, lehet szülés utáni depresszió és előbb az anyukán kellene segíteni, így a baba problémája is megoldódna! Ha beszéltél az apukával és aztán ugyan úgy hallod a babát, akkor lehet a hivatalos szervekhez fordulni.
2009. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem felvételt kéne csinálni, és azt megmutatni az apukának, nehogy egyből úgy reagáljon, hogy biztos csak rosszindulatból mondod amit mondasz. Szegény kicsi baba, én már azt sem tudom elviselni, ha 5 percig nem tudok segíteni a kisfiam baján, nem hogy órákon keresztül....
2009. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, sokat segítettetek.
2009. júl. 31. 17:36
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
Én biztos megkérdezném tőle miért sir egész nap a baba!!!!!!!!!!!!Szerintem még pofán is csapnám!!!!!!!!!!Milyen anyák vannak!
2009. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!