Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én gyermekem ordít...

Csak az én gyermekem ordít egész álló nap?

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok idegileg,fizikailag,mindenhogyan. :(

Kisfiam 7 hónapos múlt és állandó jelleggel kiborít.Reggel 6 körül kel és kb. fél óra múlva már ordít.Sosem jó neki semmi:ha ölben van az a baj,ha lerakom az.Nem játszik el egyedül magának,de ha benn vagyok vele és próbálom lefoglalni akkor azért ordít.Hisztizik mindenért,etetni képtelenség.

Nem nyavalygásból írom,de ez már borzasztó!!!Egész nap csak a gyereksírást hallgatom és semmit,de szó szerint semmit,nem tudok csinálni tőle és vele. A séták sem egyszerűek,nincs el a babakocsiban sem 20 percen túl.

Napközben nem sokat alszik:2-3 alkalommal kb. fél-1 órát és ennyi.Aztán felkel és kezdődik előről.Nem éhes,nem jön a foga,nem beteg,tiszta a pelus...és gyakorlatilag már minden opciót kilőttem hogy miért lehet ez.

Persze ha az apja van vele,vígan elvan a járókában is,akár 10-20 percet; de amint meglát már ordít is.Sőt elég,ha csak a hangomat meghallja.

És ez már születése óta így megy.

Kérlek adjatok valami tanácsot,mert úgy érzem megbolondulok. Lehet jönnek majd a leszóló kommentek...én azoknak előre üzenném,hogy aki nem élt ebben hónapokon át,annak fogalma sincs arról milyen ez.

IMÁDOM a kisfiamat,az életemet odaadnám érte,de emberből vagyok és végesek a képességeim.

Másnak is van ilyen komplikált babája? Ők hogyan csinálják, hogy nem golyóznak be??!! :(


2012. szept. 19. 08:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ami nálunk bejött, néhány trükk: etetésnél jobban eszik, ha egy szintben ülök vele. Még a hordozóba teszem, mikor eszik, ha a földön ülök, valahogy jobban elfogadja. Tudom, szörnyű, de volt mikor bekapcsoltam neki a tv-t, addig nyugton volt (na ezzel gondolom garantáltam magamnak a 0%-ot).

Esetleg próbálhatod az egy kanál anyának - egy kanál babának módszert (tudom, tele van a szánk bacival, stb.).

Adj az ő kezébe is kanalat, hátha lefoglalja és nem azon fog küzdeni, hogy a tiédet megszerezze :)


Ha nagyon kiabál, nálunk a környezetváltozás beválik (másik szoba, erkély, földszint, udvar, bárhová).

Házimunkát csak akkor végzek, ha apa hazaért és átveszi a Babikát.


Kendőben jobban elvan egyébként, csak már qrva nehéz a derekamnak, hátra meg nem teszem.


Remélem valami segít egy kicsit :(

9.

2012. szept. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatsz adni neki reggelente egy Viburcolt, hátha segít.
2012. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy három hónapos babám van.Mi is képesek voltunk egész nap sírni.Hasfájós volt illetve szerintem még mindig azért sír mai napig.Ha leteszem azonnal sírni kezd.Megszokta, hogy folyamatosan kézben van.Ő is mindig sírdogál, nem tud elleni egyedül, mindig kell hozzá valaki aki beszél hozzá játszik vele és azt is elég hamar megunja.Nem tudom hogy mikor fogjuk ezt kinőni és mikor lesz majd el egyedül.De amint látom elég hosszú hónapok kellenek majd hozzá.Kitartást kívánok!
2012. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon megértelek. AZ én babám is 7 hónapos. Ő már nem sírós, de 6 hónapos koráig szörnyű volt a helyzet nálunk is. Hasonló volt mint amit Te leírtál. Nálunk az hozta meg a változást, hogy megtanult mászni. Viszont egyúttal fel is állt, így elég veszélyes dolgokat művel. Már egyáltalán nem sírós, de egyetlen percre sem lehet magára hagyni mert összetörné magát 2 perc alatt. Amúgy eljátszana ő, de persze mindig megtalálja a veszélyforrásokat. Mióta mászik a járókában nem nagyon marad meg (mondjuk előtte sem maradt meg hosszabb távon ahogy a tiéd sem...) Szóval nyugi, a sírás elmúlik, de készülj fel mert sokkal nem lesz könnyebb...
2012. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

NAGYON KÖSZÖNÖM,hogy írtatok! :) El sem hiszitek mennyire meglepődtem, hogy mennyi mindenkinél van/volt hasonló helyzet, mint nálunk.A környezetünkben szinte mindenkinek a "kisangyal" kategóriába tartozó babája van és elég fehér hollónak éreztem magam.

Hát azt hiszem,akkor nincs más megoldás,várunk és várunk és várunk...Én mindenképpen attól várok némi javulást,hogy elindul és akkor már nem lesz annyira kötött a mozgástere (persze akkor meg azért kapok biztosan agybajt,hogy mivel tesz kárt magában), de azzal még mindig jobban lehet bármit is kezdeni, mint a jelenlegi helyzettel.

Elkezdem szedni a MagneB6-ot,hogy erősítsem magam és igyekszem túlélni ezt az időszakot.

Még egyszer nagyon szépen köszönöm és azt is, hogy ilyen megértőek voltatok! :)

2012. szept. 20. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!