Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! MElyik cumisüveg...

Anyukák! MElyik cumisüveg márka a jobb és miért? MAM, NUK AVENT? MElyiket érdemes megvásárolni, vagy a cumisüveg nem olyan fontos csak az etető cumi márkája?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 14:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
tommee tippee
2012. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

MAM, és azért , mert totálisan szétcsavarható, és rendesen ki tudom mosni, úgy, ahogy az a tudatomnak megfelelő, és nem kell cumisüvegmosóval szórakoznom.

És minden egyéb miatt, amit leírtak előttem pozitívat.

De nekem a lecsavarozható alj volt a mérvadó.

2012. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2012. szept. 24. 16:31
 14/22 anonim ***** válasza:
Én próbáltam az Aventet, nekünk nem jött be. A Nuk cumisüvegeket viszont nagyon szeretjük, már közel 1 éve ezeket használjuk, és nagyon meg vagyok vele elégedve!
2012. szept. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szintén MAM-osak vagyunk..

Viszont a Tommee Tippeet is próbáltuk az is nagyon szuper.Bár az ára már nem annyira!

2012. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekünk is MAM van, és nagyon szeretjük. A többiek már minden jó tulajdonságát leírták. És nem drága!
2012. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Csakis Mam,teljesen elégedett vagyok a cumikkal,cumisüvegekkel,sosem folyt,sosem fájt a babám hasa,könnyen tisztítható minden fajtája és nem is olyan drága,mint az Avent ami egy nagy vacak.
2012. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekünk a Tommee Tippee vált be. Azt vettünk először, és szuper. Nagyon szemeztem a MAM-mal is, de végül nem vettük meg. Babaváró csomagba viszont már vettem olyat, és meg vannak elégedve az üveggel.
2012. szept. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nálunk sem az Avent,sem a MAM nem vált be,ráadásul a MAM orrán-száján folyt is.

Ami igazán bevált az a Tommee Tippee!Lányom cicizett is eleinte,de tápszeres kiegészítés mellett és erről az egy márkáról olvastam,hogy nem fojtja el a szopóreflexet a babáknál és valóban így is volt.A cumi formája teljesen mell alakú.

2012. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Van hozzá etetőcumi.Pluszban én csak már akkor vettem hozzá, amikor váltani kellett.Tehát 1-es csöpögőről 2-esre tértünk át.Ez 6 hónaposan volt.
2012. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!