Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! MElyik cumisüveg...

Anyukák! MElyik cumisüveg márka a jobb és miért? MAM, NUK AVENT? MElyiket érdemes megvásárolni, vagy a cumisüveg nem olyan fontos csak az etető cumi márkája?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 14:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nekünk is Mam van, szuper üveg,nagyon könnyen tisztítható :)
2012. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz, már egy hónap eltelt, de most találtam rá a kérdésedre.

Milyet vettél végül?


Nekem még nem született meg a kislányom, de van egy 160 ml-es Nüby hőérzékelős cumisüvegünk, illetve egy 260 ml-es MAM Anti Colic. Mindkettő lecsavarható alul-felül, viszont nekem a MAM cumija hihetetlenül szimpatikus... És nagyon tetszik, hogy az Anti Colic még önsterilizáló is.

Egyébként én kaptam Avent üvegeket is, viszont az olyan snassz, és nem is szívesen használok majd használt üveget... De az Avent üvegre ráillik a MAM etetőcumi, szóval ezek kompatibilisek egymással.


38 hkm

2012. okt. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!